Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.
Iepazīsties ar mūsu Konfidencialitātes politikas noteikumiem.
Jauns Parka sols LP034

Parka sols LP034

 • Garums
  3000 mm
 • Platums:
  3000 mm
 • Augstums:
  860 mm

Parka soliņš  LP034 kļūs par rotājumu un konstruktīvu papildinājumu bērnu rotaļu laukumiem, izklaides centru rotaļu laukumiem. Pieaugušie var sēdēt blakus bērniem, uzņemt izklaidējošu video, fotografēt ģimenes arhīvā. Soli uzstāda betonējot vai skrūvējot. Elementu ar prieku novieto ap ielu simulatoriem, bērnu sporta kompleksiem, tā spēlē sporta skapja telpas lomu un to izmanto auditorija.

InterAtLeta koka atpūtas vieta ir uzstādīta sabiedriskās atpūtas vietās, privātmājās un lauku mājās. Metāla detaļas ir krāsotas ar pulverkrāsu, un koka daļa ir krāsota ar vairākiem lakas slāņiem, kas novērš koksnes novecošanu, bloķē korozijas attīstību, neļauj mitrumam. Ražošanai ražotājs ir izmantojis augstas kvalitātes tērauda profilu, kas spēj izturēt 300 kg slodzes. Pieredzējuši ainavu dizaineri izmanto soli, lai pabeigtu piepilsētas teritorijas tēlu, rotaļu laukumus.

Parka sols LP034

 • Preces kods: LP034
 • Pieejamība: Ir pieejams

Lai redzētu cenas, Jums vajag autorizēties!

Ieiet

Parka sols LP034