Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.
Iepazīsties ar mūsu Konfidencialitātes politikas noteikumiem.

Par mums

SIA “GoPlay” Laukumi.lv ir stabils uzņēmums, kas jau vairāk kā 4 gadus darbojas publisko bērnu rotaļu laukumu un ielu trenažieru tirdzniecībā un uzstādīšanā, kā arī sniedz profesionālu un kvalitatīvu pieeju ikvienam klientam. Galvenā uzmanība tiek pievērsta tieši Jūsu bērnam un viņa attīstībai, reizē kā visaugstāko prioritāti nostādot bērna drošību, tādēļ svarīgi ir lai katra detaļa ir droša un pārbaudīta.

 

Laukumi.lv sadarbojas ar dažādiem ražotājiem no dažādām pasaules vietām, bet kopīgs visiem sadarbības partneriem ir tas, ka tie visi ir īpaši izvēlēti un kā galvenais kritērijs ir produktu un materiālu augstā kvalitāte un inovitāte, kas tiek piedāvāta. Mēs izvēlamies partnerus, kas ir gatavi attīstīties, domāt plaši un inovatīvi tāpat kā mēs.


Mūsu piedāvātā produkcija ir sertificēta un tai ir piešķirti neatkarīgas akreditētas sertificēšanas institūcijas sertifikāti par atbilstību starptautiskajam EN 1176 standartam.

SIA “GoPlay” garantē augstu kvalitāti, drošību un individuālu pieeju katram klientam un objektam.

Mūsu lielākā motivācija ir bērnu smaids un prieks, kas tiek gūts no spēļu un rotaļu laukumiem, jo dodot citiem labāko, atpakaļ var saņemt labākās emocijas un gandarījumu no padarītā!

Vairāk produkciju ir iespējams apskatīt mūsu pārstāvēto ražotāju mājas lapas

http://vinci-play.com/  

http://www.husson.eu/en/

http://www.cemer.com.tr/2017/english.php

http://en.industriasagapito.com/

https://www.eurotramp.com/lv-en/products/playground--kindergarten-trampolines/

http://diso.interatletika.com/

http://streetbarbell.com/