Preču grozs

Street Barbell

Apakšstilbu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.43 Apakšstilbu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.43
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.43
Ierīces apraksts:Trenažieris paredzēts kāju augšstilbu un sēžas muskuļu trenēšanai Nesošās konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila  ar sienas biezumu 3 mm. Rāmja krāsošana tiek veikta 2 slāņos, kas nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret apk..
€0.00
Augšstilbu trenažieris ar maināmam slodzēm MB 7.44 Augšstilbu trenažieris ar maināmam slodzēm MB 7.44
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.44
Ierīces apraksts:Trenažieris ir paredzēts kāju augšstilbu muskuļu trenēšanai; Nesošās konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila; 2 slāņos krāsots rāmis, kas nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Pirmais slāni..
€0.00
Bicepsu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.39 Bicepsu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.39
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.39
Iekārtas apraksts:• Trenažierim ir divreiz krāsots rāmis, kas nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Pirmais slānis - cinka gruntējums, otrais slānis - pulverkrāsa;• Slodze maināma, pārvietojot diskus pa nerūsējošā tērauda vadotnēm; ..
€0.00
Daudzfunkciju trenažieris MB 7.47 Daudzfunkciju trenažieris MB 7.47
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.47
Iekārtas apraksts:Trenažieris piemērots visu galveno ķermeņa muskuļu grupu trenēšanai: pievilkšanās šaurā vai platā tvērienā;  muguras atliekšana (hiperekstenzija);  vingrinājumi uz līdztekām;  sānu prese (tvisters);  kāju pacelšana (vēdera prese).Tehniskais apra..
€0.00
Gurnu/sēžas muskuļu trenažieris stāvus ar maināmu slodzi MB7.45 Gurnu/sēžas muskuļu trenažieris stāvus ar maināmu slodzi MB7.45
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.45
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts sēžas un gurnu muskuļu trenēšanaiPamata konstrukcija izgatavota no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila; Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu apkārtējās vides apstākļu nelabvēlīgo ietek..
€0.00
Hanteļu statīvs ar solu MB7.33/7.34 Hanteļu statīvs ar solu MB7.33/7.34
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.33/7.34
Iekārtas apraksts:Pamata konstrukcija ir izgatavota no 120 x 60 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm;  Rāmja un soliņu krāsošana tiek veikta 2 slāņos, kas nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret apkārtējās vides apstākļu nelabvēlīgo ietekmi. Pirmais slānis ..
€0.00
Kāju muskuļu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.49 Kāju muskuļu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.49
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.49
Ierīces apraksts:Trenažieris paredzēts gūžu muskuļu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultais krāsojums nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret apkārtējās vides apstākļu nel..
€0.00
Kāju muskuļu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.50 Kāju muskuļu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.50
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.50
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts augšstilbu iekšējo muskuļu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm.  Divreiz krāsots rēmis. Dubultais krāsojums nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu a..
€0.00
Pietupienu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.40 Pietupienu trenažieris ar maināmu slodzi MB7.40
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.40
Iekārtas apraksts:Trenažieris piemērots kāju apakšstilbu un sēžas muskuļu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm.  Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret daž..
€0.00
Plecu / muguras trenažieris ar maināmu slodzi MB7.32 Plecu / muguras trenažieris ar maināmu slodzi MB7.32
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.32
Iekārtas apraksts:Trenažieri paredzēts muguras un plecu muskuļu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultais krāsojums nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu apkārtējās..
€0.00
Roku tricepsu trenažieris stāvus ar maināmu slodzi MB7.42 Roku tricepsu trenažieris stāvus ar maināmu slodzi MB7.42
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.42
Iekārtas apraksts: Trenažieris paredzēts tricepsu trenēšanai Pamata konstrukcija izgatavota no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3mm Divreiz krāsots rāmis. Dubultais krāsojums nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu apkārtējās vides apstākļu ..
€0.00
Trenažieris krūšu muskulatūrai ar maināmu slodzi MB7.31 Trenažieris krūšu muskulatūrai ar maināmu slodzi MB7.31
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.31
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts krūšu muskuļu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī dažādu apkārtējās vides apstākļu ..
€0.00
Trenažieris roku tricepsiem ar maināmu slodzi MB 7.46 Trenažieris roku tricepsiem ar maināmu slodzi MB 7.46
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.46
Iekārtas apraksts:Trenažieris vilkšanai no augšas paredzēts roku tricepsu trenēšanai, papildus iespējams trenēt vēdera preses un sānu muskuļusPamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 m, cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3mm Divās kārtās krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodro..
€0.00
Trenažieris spiešanai no krūtīm stāvus ar maināmu slodzi MB7.52 Trenažieris spiešanai no krūtīm stāvus ar maināmu slodzi MB7.52
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.52
Iekārtas apraksts: Trenažieris spiešanai no krūtīm stāvus paredzēts krūšu, plecu un roku muskuļu trenēšanai. Apraksts: Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehān..
€0.00
Trenažieris spiešanai no krūtīm stāvus ar maināmu svaru MB7.30 Trenažieris spiešanai no krūtīm stāvus ar maināmu svaru MB7.30
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB7.30
Iekārtas apraksts:Trenažieris spiešanai no krūtīm paredzēts krūšu muskuļu trenēšanai. Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu ..
€0.00
Trenažieris spiešanai uz augšu ar atsvaru un maināmu slodzi  MB7.54 Trenažieris spiešanai uz augšu ar atsvaru un maināmu slodzi  MB7.54
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.54
Iekārtas apraksts: Trenažieris spiešanai uz augšu paredzēts plecu un roku muskuļu trenēšanaiPamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pre..
€0.00
Trenažieris spiešanai uz augšu stāvus ar maināmu slodzi MB 7.29 Trenažieris spiešanai uz augšu stāvus ar maināmu slodzi MB 7.29
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.29
Iekārtas apraksts:Trenažieris spiešanai uz augšu ir paredzēts plecu muskuļu trenēšanai. Apraksts:Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pr..
€0.00
Trenažieris vilkmei no zemes ar maināmu slodzi MB7.41 Trenažieris vilkmei no zemes ar maināmu slodzi MB7.41
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.41
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts visu galveno ķermeņa muskuļu grupu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu a..
€0.00
Trenažieris vilkšanai no augšas ar atsvaru un maināmu slodzi MB7.55 Trenažieris vilkšanai no augšas ar atsvaru un maināmu slodzi MB7.55
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.55
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts muguras augšdaļas, plecu un roku muskuļu trenēšanaiSpecifikācijas: Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā ..
€0.00
Trenažieris vilkšanai no augšas ar maināmu slodzi MB7.38 Trenažieris vilkšanai no augšas ar maināmu slodzi MB7.38
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.38
Iekārtas apraksts: Trenažieris vilkšanai no augšas paredzēts muguras augšdaļas, plecu un roku muskuļu trenēšanai Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojā..
€0.00
Trenažieris vilkšanai no priekšas horizontāli ar atsvaru MB7.53 Trenažieris vilkšanai no priekšas horizontāli ar atsvaru MB7.53
Uz pasūtījuma
Zīmols: Street Barbell Preces kods: MB 7.53
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts muguras, plecu un roku muskuļu trenēšanai.Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no 120 x 80 mm cinkota tērauda profila ar sienas biezumu 3 mm. Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu apkārt..
€0.00
Rāda no 1 līdz 21 kopā 34 (Kopā lapu - 2)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.