Šoreiz mēs, Laukumi.lv, Jūs iepazīstināsim ar augstas klases āra trenažieru ražotāju un izstrādātāju StreetBarbell, kas darba tirgū darbojas vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmuma ražoto produktu klāstā ir vairāk nekā 300 dažādu izstrādājumu, kas paredzēti izmantošanai ar svaru diskiem. Plašā pieredze sporta inventāra ražošanā ļauj garantēt izcilību produktu kvalitātē. Aprīkojumam ir labs biomehānisms un pārdomāts dizains. 2016. gadā StreetBarbell bija izvirzīts FIBO inovācijas novērtēšanai un tika iekļauts Eiropas Savienības sarakstā “10 gada populārākās fitnesa tendences”. 
Nesen StreetBarbell produktu klāstā parādījās jauna tendence - āra fitness. StreetBarbell ir jaunā āra fitnesa aprīkojuma līnija ar parametriem, kas vistuvāk atbilst profesionālajam sporta aprīkojumam, ar iespēju trenēt visas muskuļu grupas. Patentētās slodzes kongas sistēmas izmantošana ļauj efektīvi palielināt muskuļu stiprumu un masu. Brīvdabas spēka trenažieri ir apvienojums tradicionālajiem brīvdabas trenažieriem ar profesionāliem spēka trenažieriem, kas paredzēti iekštelpām. Šīs iekārtas ir inovatīvs izgudrojums - trenažieriem ir pievienotas svaru ripas, kas ļauj katram pēc saviem ieskatiem izvēlēties sev piemērotāko treniņa slodzi. Līdz šim tas ir kaut kas nebijis pasaulē.

Tas ir StreetBarbell komandas zināšanu un mērķtiecīgs darba rezultāts, kas nozīmē, ka ekipējuma lietotāju skaitu paplašina profesionāli sportisti vai vienkārši sporta entuziasti. Jo - lai arī cik laba ventilācija ir trenažieru zālē, to nevar salīdzināt ar nodarbībām svaigā gaisā, kā arī mūsdienās lielu popularitāti gūst tieši āra treniņi. Šos fitnesa trenažierus var koplietot un lietot vairāki cilvēki vienlaikus, un tāpēc  sportot un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku var kopā ar draugiem, ģimenes locekļiem un mīļajiem.

Mūsdienās publiskie/privātie parki uzstāda āra vingrošanas aprīkojumu, lai to varētu izmantot vietējie iedzīvotāji. Šie āra trenažieri ir droši, lai pasargātu no vandālisma, jo ir aprīkoti tā, lai nebūtu iespējams noņemt un aiznest svaru diskus, tajā pat laikā tie nodrošina iespēju ērti mainīt treniņa slodzi. Visām iekārtām ir EN16630 sertifikāts, kas nodrošina iekārtas drošumu un pareizu darbību.  StreetBarbell trenažieriem ir 5 gadu garantija.


Neskaitot to, ka StreetBarbell ir izcila kvalitāte, pārdomāts dizains un ērta lietošana, ar ko tas ir labāks un kāpēc izvēlēties tieši šo ražotāju?
• Visām iekārtām ir NEIQUE patentēta mainīga ielādes sistēma.
• Visi StreetBarbell sērijas aprīkojuma vingrinājumi tiek veikti stāvus pozīcijā.
• Ieliecoties ceļgalos, sportists var ieņemt labāko starta pozīciju, lai veiktu vingrinājumu.
• Iespēja pildīt vingrojumus ar abām rokām un pārmaiņus ar katru roku.
• Katrai svirai ir divkārša slodzes svara sistēma (lieli un mazi svari), kas ļauj mainīt svara smagumu par 2,5 kg (aizsargāts ar patentu).
• Aprīkojums var būt papildināts ar īpašu jumtu, kas izgatavots no ABS plastmasas, kas pasargā sportistu no lietus un tiešiem saules stariem. Lai treniņu procesu padarītu ērtu arī tumšajā laikā, jumta konstrukcijās ir iebūvēts apgaismojums.
• Sportista aprīkojuma kontaktpunkti ērtības labad ir pārklāti ar daudzslāņu ūdensizturīgu saplāksni, kam ir mazākas siltumvadītspējas nekā metālam.
• Rokturi ir izgatavoti no izturīga polimēra.
• Trenažieri ir aprīkoti ar dvieļu turētāju.
• Katrai svirai ir svara maiņas kustības norādes.
• Īpaši blīvējumi aizsargā gultņus un rotējošus komponentus.
• Iekārta ir krāsota ar īpašu cinka gruntskrāsu un pulverkrāsu, kas aizsargā no rūsas un ļauj to izmantot jebkuros laika apstākļos.
• Spiedienus pie zemes aizsargā gumijas paliktņi.
• Lielā svaru atrašanās vieta nodrošina aprīkojuma nepieejamību maziem bērniem.

Mēs visi zinām, ka vingrošana pozitīvi ietekmē mūsu fizisko un garīgo veselību. Regulāri veicot vingrinājumus, iespējams uzlabot garastāvokli un dzīves kvalitāti. Ir daudz pētījumu, kas liecina, ka cilvēki, kuri ikdienā ir nodarbojušies ar sportu un izmanto atvērto sporta zāli, jūtas labāk, ir enerģiskāki un dzīvo ilgu mūžu.

Daudzviet trenažieru zāles ne visiem ir pieejamas un ne visi var atļauties tās apmeklēt. Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, āra trenažieri ir lielisks risinājums. Tas noteikti ir lielisks devums sabiedrībai un tās veselībai, par ko var parūpēties neatkārtojamais StreetBarbell. 
Par veselīgu un sportisku pilsētu!  

Jūsu Laukumi.lv