Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.
Iepazīsties ar mūsu Konfidencialitātes politikas noteikumiem.

Vienlaidus amortizējošs gumijas mulča segums

Raksts no Laukumi lv 21.12.2020 0 Comment(s)

Kas ir gumijas mulča?

Gumijas mulča kopā ar saistvielu – līmi kopā veido bezšuvju izturīgu drošības segumu, kam turpmāk nebūs nepieciešama īpaša kopšana. Tas ir videi draudzīgs materiāls, jo tiek izgatavots no jaunām, bojātām vai nolietotām riepām un riepu atlikumiem, kas citādi nonāktu atkritumu poligonos.

Kādi ir ieguvumi?

  • Gumijas mulča pieejama dažādos krāsu toņos un toņu kombinācijās, kas ļauj pieskaņot segumu apkārtējai videi.

  • Forma pielāgojama klienta vajadzībām un vēlmēm.

  • Iepriekš nav nepieciešams veikt praktiski nekādus pamatnes sagatavošanas darbus, jo tas var tikt uzklāts gandrīz uz jebkura veida esošā seguma – zālājā, smiltīs, uz betona, asfalta u.c. Gumijas mulča iztur mainīgus laikapstākļus - ziemā gumijas mulča nesasalst vai vasarā īpaši nesakarst. Tā nepūst, nodrošinot ilgstošu, drošu rotaļu laukuma virsmu.

Kur gumijas mulču var izmanot?

Tas ir lielisks veids, kā pasargāt bērnu no savainojumiem publiskajos rotaļu laukumos. Izmantojot gumijas mulču, bērniem ir droša, izturīga virsma, uz kuras piezemēties, kad viņi paklūp, paslīd vai nokrīt. Eiropas Savienība paredz drošības standartus EN1176 un tajos ir skaidri minēts, kādam brīvās krišanas augstumam nepieciešams drošības segums. Gumijas mulča noteikti būs ļoti laba alternatīva lietajam gumijas segumam vai gumijas plāksnēm.

Gumijas mulča sporta laukumos vingrošanu darīs daudz patīkamāku un ērtāku.

Lietā gumijas mulča ir lielisks palīgs publiskajos parkos vai privātajos dārzos. Veido takas, izmanto apstādījumos un liec parkam izskatīties sakoptam bez papildus uzturēšanas. Mulča ir ūdens caurlaidīga, tāpēc lietus ūdens nevajadzīgi nekrāsies.

Kāpēc pie mums, Laukumi.lv?

Jo mums ir augstas kvalitātes, pārbaudīts un drošs lietā gumijas mulča segums!!