Kas ir gumijas mulča?

Gumijas mulča kopā ar saistvielu (līmi) veido izturīgu bezšuvju drošības segumu, kam turpmāk nav nepieciešama īpaša kopšana. Izmantojot otrreizēji pārstrādātu produktu, kas reiz nonācis atkritumu poligonos, gumijas mulča palīdz samazināt mūsu globālo oglekļa dioksīda nospiedumu. 


Kādi ir ieguvumi?

Gumijas mulča ir triecienu absorbējoša, kas nozīmē, ka tā ir lieliski piemērota izmantošanai parkos un rotaļu laukumos, kur drošība ir pirmajā vietā. Taču drošība ir tikai viena no gumijas mulčas priekšrocībām!

  • Gumijas mulča pieejama dažādos krāsu toņos un toņu kombinācijās, kas ļauj pieskaņot segumu apkārtējai videi. Mūsdienās rotaļu laukums ir kas vairāk kā tikai bērnu izklaides vieta. Pilsētām rotaļu laukums ir kā vizītkarte. Rūpes par jaunajām ģimenēm aicinās ikvienu vecāku dzīvot tādā pilsētā, kur viņu mazajiem bērniem būs iespēja iziet ārā  parotaļāties drošā vidē. Dizainējot rotaļu laukumu, ir iespējams izvēlēties, cik košu vai neitrālu jūs to vēlaties, pieskaņojot to apkārtējai arhitektūrai un videi. 
  • Seguma forma pielāgojama klienta vajadzībām un vēlmēm. Gluži tāpat kā ar krāsu izvēli, tāpat arī forma ir svarīgs faktors, plānojot rotaļu laukumu, parku vai sporta laukumu, jo ne vienmēr klients vēlas regulāras formas rotaļu laukumu. Izvēloties lieto gumijas mulču, jūs jebkuru laukumu varat pielāgot apkārtējai videi - izveidot to ainaviski pievilcīgu vai realizēt nestandarta idejas. 

  • Iepriekš nav nepieciešams veikt praktiski nekādus pamatnes sagatavošanas darbus, jo tas var tikt uzklāts gandrīz uz jebkura veida esošā seguma – zālājā, smiltīs, uz betona, asfalta u.c. Gumijas mulča iztur mainīgus laikapstākļus - ziemā gumijas mulča nesasalst un vasarā īpaši nesakarst. Tā nepūst, nodrošinot ilgstošu un drošu rotaļu laukuma virsmu.

Kur gumijas mulču var izmanot?

Gumijas mulča ir lielisks veids, kā pasargāt bērnu no savainojumiem publiskajos rotaļu laukumos. Izmantojot gumijas mulču, bērniem ir droša, izturīga virsma, uz kuras piezemēties, kad viņi paklūp, paslīd vai nokrīt. Eiropas Savienība paredz drošības standartus EN1176, un tajos ir skaidri minēts, kādam brīvās krišanas augstumam nepieciešams attiecīgs drošības segums. Gumijas mulča noteikti būs ļoti laba alternatīva lietajam gumijas segumam vai gumijas plāksnēm.

Gumijas mulča sporta laukumos vingrošanu padarīs daudz patīkamāku un ērtāku. Ieklājot to sporta laukumā, kur ir āra trenažieri vai vingrošanas stacijas, sportot gribētājiem būs ērti un patīkami vingrot jebkādos laikapstākļos. 

Lietā gumijas mulča ir lielisks palīgs publiskajos parkos vai privātajos dārzos. Veidojiet takas, izmantojiet to apstādījumos un lieciet parkam izskatīties sakoptam bez papildu uzturēšanas! Mulča ir ūdens caurlaidīga, tāpēc tajā nevajadzīgi neuzkrāsies lietus ūdens.


Kāpēc pie mums, Laukumi.lv?

Pie mums ir pieejams augstas kvalitātes, pārbaudīts un drošs lietā gumijas mulča segums! Gumijas mulča ir labākais materiāls ar zemām apkopes izmaksām - “ieklājiet un aizmirstiet” uz ļoti ilgu laiku!