Pastāv uzskats, ka batuti ir domāti tikai bērniem, taču tie ir lieliska atrakcija kā bērniem, tā pieaugušajiem. Liela daļa vecāku pat nezina, cik efektīva ir batuta izmantošana ikdienas treniņos. Esot pastāvīgā kustībā un lēkājot uz batuta, jūs uzlabosiet asins cirkulāciju ķermenī, pastiprināsiet izturību un atbrīvosieties no gadu garumā uzkrātā tauku slāņa.

Pastāvīgi lēcieni ir lielisks vingrinājums arī kājām un augšstilbiem. Savukārt bērniem batuti patīk tāpēc vien, ka lēkāšana uz tiem vienmēr sagādā lielu jautrību. Pacelšanās augstu virs zemes patīk ikvienam mazam dzīves baudītājam, taču tas nav vienīgais ieguvums no batuta. Lēkšana uz batuta palielina izpratni par savu ķermeni, palīdz veidoties līdzsvara un koordinācijas izjūtai. Bērns lēkājot iemācās vienlaicīgi kontrolēt roku un kāju koordināciju un atbilstoši regulēt ķermeņa stāvokli. Tāpat jāpiemin, ka lēkāšana uz batuta iemāca bērniem neatlaidību, jo ir vajadzīgs laiks, lai apgūtu kaut vai visparastākos “trikus” un paņēmienus, ko lēkājot ne viens vien pusaudzis māk veikt. Bērns mēģinās tik ilgi, kamēr sanāks pilnīgi pareizi. 
Daudzi uzskata, ka visi batuti kopumā ir vienādi - tajos var vienkārši lēkāt augšā un lejā, bet tā gluži nav. Salīdzinot mājas batutu ar batutu publiskai lietošanai, atklāsies lielas atšķirības gan stila, gan kvalitātes ziņā. Jā, to galvenais mērķis ir viens un tas pats - nodrošināt elastīgu, amortizējošu virsmu, bet atšķirība starp lielumu, formu un atlēcienu ir diezgan nozīmīga. Daudzi batuti ir paredzēti atpūtai – jautrībai, fitnesam, stresa remdēšanai, savukārt citi batuti tiek izmantoti profesionāliem sportiskiem mērķiem. Iegādājoties batutu, jāpatur prātā iecerētais mērķis. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par daudzajiem pieejamajiem batutu veidiem, ko piedāvājam mēs, Laukumi.lv. 
     Virszemes batuti
Virszemes batutu priekšrocība ir tā, ka  tam nav papildu izmaksas uzstādīšanai. Atliek batutu salikt kopā un uzstādīt uz zemes virsmas, un batuts ir gatavs lietošanai. Pozitīvi ir tas, ka batuts ir mobils, jums ir iespēja to brīvi pārvietot. Virszemes batutu ir viegli uzturēt tehniskā kārtībā, jo visas detaļas ir viegli pieejamas. Batutu ir ērti noņemt, kad bērns to vairs neizmanto. Lai lēkāšana uz batuta būtu droša, mēs rekomendējam izmantot drošības tīklu. 
     Zemē iebūvējamie batuti
Jauna tendence pagalma dizainā un rotaļu iekārtās ir batuta uzstādīšana zemes līmenī. Galvenā atšķirība no klasiskā virszemes batuta ir tā, ka zemē iebūvējamā batuta metāla konstrukcijas jūsu labiekārtotajā pagalmā tiks ieraktas zemē un nebūs redzamas. Zemē iebūvējamie batuti ir estētiski pievilcīgi un šķiet daudz drošāki par klasisko virszemes batutu. Patiesībā viens no galvenajiem klientu uzdotajiem jautājumiem ir: “Vai zemē iebūvējamie batuti ir drošāki par virszemes batutiem?” Īsā atbilde ir: “Nē.” Tomēr tas nenozīmē, ka tie ir nedroši. Gan zemē iebūvējamie, gan klasiskie batuti ir vienlīdz droši, atliek tikai ievērot visus drošības noteikumus. Eksperti norāda, ka drošības apsvērumu dēļ vienmēr vajadzētu izmantot drošības tīklu, lai nerastos iespēja izlekt ārpus batuta, jo tieši izlekšana un piezemēšanās uz cietas virsmas rada vislielāko savainošanās risku. 
     Iekštelpu batuti
Laukumi.lv piedāvā regulējamus iekštelpu batutus dažādos izmēros, kas paredzēti arī vingrošanai skolās. Tie ļauj pielāgot trīs dažādus batuta iekšējos leņķus dažādiem prasmju līmeņiem un palīdzēt realizēt dažādus lēkāšanas veidus. Salokāmās batuta kājas nodrošina stingru saķeri un stabilitāti uz visām virsmām un nodrošina ērtu tā uzglabāšanu. Speciālās drošības kājas nodrošina stabilitāti visās virsmās. Biezais lekšanas tīkla materiāls nodrošina lielāku drošību un patīkamāku lēkāšanu. Tāpat mūsu piedāvājumu klāstā ir batuts, kas izstrādāts lietošanai bērnudārzos un rehabilitācijas centros. Šis visaptverošais telpās izmantojamais batuts ir pirmā izvēle fizioterapijai, bērnu fiziskajām aktivitātēm, kā arī kvalitatīvam un aktīvam laikam kopā ar ģimeni.
                                 

Laukumi.lv piedāvājuma klāsts ir plašs. Pie mums ir atrodami batuti kā privātajam, tā publiskajam sektoram. Galvenais mūsu uzstādījums ir kvalitāte - lai batuts kalpo gadiem ilgi un nezaudē savu funkcionalitāti. Izvēloties lētākos modeļus, pastāv lielāks risks, ka batuta mūžs būs salīdzinoši īss, kā arī tas var būt bīstams lietošanai. Turklāt atsperu maiņa ir diezgan dārga, tādēļ ir vērts ieguldīt naudu kvalitatīvā pirkumā.