Preču grozs

Raksti

28 sept. Fizisko aktivitāšu loma bērnu imūnsistēmas stiprināšanā
Laukumi 0 4083
Imūnsistēma ir organisma aizsardzības sistēma pret dažādām saslimšanām, un tās stiprināšana ir svarīga jebkurā vecumā, jo tā uzlabo gan mūsu fizisko, gan psiholoģisko pašsajūtu. To stiprināt īpaši svarīgi ir mazuļiem -  bērnam augot un attīstoties nobriest arī imunitāte. Tajā pat laikā jārēķinās, ka..
27 sept. Bērna motorikas attīstība
Laukumi 0 6648
Pastāv divi motorikas veidi:Lielā motorika - tās ir kustības ar visu roku un/vai visu ķermeni; ietver lēkšanu, skriešanu, rāpošanu, kāpšanu u.c.; vispārējo kustību prasmju attīstība parasti notiek pilnīgi neapzināti, tā sākas jau bērna pirmajā mēnesī. Smalkā (sīkā) motorika - tās ir plaukstu u..
26 sept. Kāpēc spēlēšanās ir būtiska bērna attīstībai?
Laukumi 0 2559
Pirmsskolas vecumā spēlēšanās ir galvenā nodarbe, kas attīsta bērna emocionālās, kognitīvās un sociālās prasmes.3-4 gadu vecumā bērni spēlēs sāk ievērot noteikumus, atbilstoši tiem izpilda dažādas darbības un lomas. Spēlēšanās rada emocionālu komfortu, līdzsvaru, apmierinājumu, brīvības u..
25 sept. Bērna fiziskās attīstības posmi
Laukumi 0 5500
Vecāki parasti izjūt patiesu lepnumu, ja viņu bērns agrāk nekā citi bērni iemācās staigāt, runāt, sasiet kurpju auklas u.tml. Vai agrīnāka attīstība patiesi liecina, ka mazais cilvēks būs talantīgāks vai viņam būs augstāks intelekts? Varbūt par nākotni var spriest pēc kādām citām bērna uzvedības iez..
23 sept. Kāpelēšanas un rāpšanās vingrinājumu nozīme bērna attīstībā!
Laukumi 0 2846
Vēlme atrasties "augstāk par zemi" piemīt ikvienam bērnam, bet, rāpjoties un kāpelējot augstākās vietās, vecāki regulāri jautā: “Vai tas ir droši mūsu bērnam?”, “Vai bērns nesavainosies?”. Šis raksts ir veltīts kāpelēšanas un rāpšanās pozitīvajai ietekmei uz bērnu attīstību.Kad bērni rāpjas un kāpel..
22 sept. Līdzsvara vingrinājumu nozīme bērna attīstībā
Laukumi 0 2658
Līdzsvara vingrinājumu nozīme bērna attīstībāIr patīkami redzēt cilvēku ar raitu gaitu, staltu stāju, brīvām un atraisītām kustībām. Šāds cilvēks ir arī vairāk pārliecināts par sevi. Un visi vēlas izaudzināt vispusīgi attīstītus cilvēkus. Tomēr, pavērojot bērnus dažādās darbībās, kustībās un spēlē..
21 sept. Motivējiet bērnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm!
Laukumi 0 2472
Motivējiet bērnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm!Fiziski aktīvs bērns ir līdzsvarots bērns!Vienlaikus ar moderno tehnoloģiju attīstību un ienākšanu mūsu dzīvē arvien vairāk jārunā par sportisko aktivitāšu nozīmi ikviena cilvēka ikdienā. Nav nekāds noslēpums, ka noturīgākie ieradumi veidojas..
21 dec. Vienlaidus amortizējošs gumijas mulča segums
Laukumi 0 3123
Kas ir gumijas mulča?Gumijas mulča kopā ar saistvielu (līmi) veido izturīgu bezšuvju drošības segumu, kam turpmāk nav nepieciešama īpaša kopšana. Izmantojot otrreizēji pārstrādātu produktu, kas reiz nonācis atkritumu poligonos, gumijas mulča palīdz samazināt mūsu globālo oglekļa dioksīda nospiedum..
15 jūl. Esot pastāvīgā kustībā un lēkājot uz batuta, jūs uzlabosiet asins cirkulāciju ķermenī
Laukumi 0 2833
Pastāv uzskats, ka batuti ir domāti tikai bērniem, taču tie ir lieliska atrakcija kā bērniem, tā pieaugušajiem. Liela daļa vecāku pat nezina, cik efektīva ir batuta izmantošana ikdienas treniņos. Esot pastāvīgā kustībā un lēkājot uz batuta, jūs uzlabosiet asins cirkulāciju ķermenī, pastiprināsiet iz..
14 apr. Sports un fitness brīvā dabā
Laukumi 0 3505
Tik daudz iespēju vienā – daudzfunkcionālajā Multi fitness stacijā Jau iepriekšējos rakstos mēs, Laukumi.lv, esam aprakstījuši to, cik āra vingrošana ir veselīga, patīkama un, protams, izdevīga. Turpinot šo tēmu, vēlamies pievērst uzmanību, cik daudz alternatīvu piedāvā āra trenažieri. Šoreiz plašāk..
14 marts Rūpēsimies par bērnu drošību kopā
Laukumi 0 4626
Pēdējos gados tiek ļoti aktīvi būvēti bērnu laukumi. Atzinīgi vērtējama ir katra tā pašvaldība, uzņēmums vai privātpersona, kas rūpējas par bērniem un to izklaides iespējām, jo katra bērna sapnis ir rotaļu laukums tuvu mājām. Tās ir bērna pirmās prieka sajūtas un uzvaras garša, kad ir izdevies pir..
27 febr. Ergonomiskie āra trenažieri kā pilsētas dizaina elementi
Laukumi 0 2861
Uzņēmuma Cemer misija ir būt soli priekšā sabiedrības vajadzībām un rūpēm par apkārtējo vidi. Uzņēmums šobrīd aug un attīstās, paplašina piedāvājumu un ievieš inovācijas, lai atkal no jauna patīkami pārsteigtu savus pakalpojumu un produktu lietotājus. Tas ir zīmols, kas augstu vērtē oriģinalitāti, a..
13 febr. STREET BARBELL - tie ir unikāli profesionāla līmeņa āra trenažieri!!
Laukumi 0 2981
Šoreiz mēs, Laukumi.lv, Jūs iepazīstināsim ar augstas klases āra trenažieru ražotāju un izstrādātāju StreetBarbell, kas darba tirgū darbojas vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmuma ražoto produktu klāstā ir vairāk nekā 300 dažādu izstrādājumu, kas paredzēti izmantošanai ar svaru diskiem. Plašā pieredze sport..
18 janv. InterAtletika: Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir stiprināt tautas veselību!
Laukumi 0 2493
Uzņēmums "InterAtletika" – uzticams partneris ar 25 gadu pieredzi! Turpinot rakstu sēriju par mūsu sadarbības partneriem, vēlamies pastāstīt par bērnu rotaļu laukumu un brīvdabas sporta aprīkojuma ražotāju no Ukrainas - uzņēmumu “InterAtletika”.“InterAtletika” ražo bērnu rotaļu laukumu aprīkojum..
20 nov. Visaugstākā kvalitāte un izcils dizains - uzņēmums Vinci piesaista klientus no visas pasaules
Laukumi 0 2561
Turpinot rakstu sēriju par Laukumi.lv plašo piedāvājumu, turpināsim izzināt arī mūsu uzticamos sadarbības partnerus un to, kāpēc tieši viņi ir labākie un kāpēc mēs piedāvājam jums tieši viņu produkciju. Šoreiz ceļosim uz Poliju un iepazīsimies tuvāk ar mūsu ilgo un uzticamo partneri Vinci Group, kur..
30 okt. FUX - mēs pārdodam jūsu bērniem jautrību!
Laukumi 0 2410
Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir uzticami un kvalitatīvi sadarbības partneri. Arī mēs, Laukumi.lv, savus sadarbības partnerus izvēlamies īpaši un atlasām tikai labākos. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar ļoti uzticamu un augstas kvalitātes sadarbības partneri - uzņēmumu FUX. Kopš 1992. gada uzņēmums d..
29 okt. Tagad rotaļu laukumi kļuvuši interesantāki un vilinošāki!
Laukumi 0 2654
Šķēršļu takas Ja dzirdam vārdu savienojumu rotaļu laukums, tad noteikti uzreiz pirmās asociācijas ir par šūpolēm, slidkalniņu un smilšu kasti, vai ne? Vairs nē! Mēs apgāzīsim stereotipus, kas sastopami it visur, pat rotaļu laukumos!Tagad rotaļu laukumi ir kļuvuši daudz interesantāki un vilinoš..
Rāda no 1 līdz 17 kopā 17 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.