Your Cart

Articles

28 Sep Fizisko aktivitāšu loma bērnu imūnsistēmas stiprināšanā
Laukumi 0 1008
Imūnsistēma ir organisma aizsardzības sistēma pret dažādām saslimšanām un tās stiprināšana ir svarīga jebkurā vecumā, kā arī tā uzlabo mūsu fizisko pašsajūtu, līdz ar to, ja jūtamies fiziski vesels, tad arī morāli jūtamies veseli.To stiprināt īpaši svarīgi ir mazuļiem, bērnam augot un attīstoties..
27 Sep Bērna motorikas attīstība
Laukumi 0 801
Ir divi motorikas veidi:Rupjā motorika - sevī ietver lēkšanu, skriešanu, rāpošanu, kāpšanu u.c., vispārējo kustību prasmju attīstība parasti notiek pilnīgi neapzināti, tas sākas jau bērna pirmajā mēnesī. Smalkā motorika - tā ietver nelielas, kontrolētas ķermeņa kustības, kuru laikā tiek iesais..
26 Sep Kāpēc spēlēšanās ir būtiska bērna attīstībai?
Laukumi 0 512
Pirmsskolas vecumā spēlēšanās ir galvenā darbība, kas attīsta bērna emocionālās, kognitīvās un sociālās prasmes. 3-4 gadu vecumā bērni spēlēs sāk ievērot noteikumus, atbilstoši tiem izpilda dažādas darbības, lomas.  Spēlēšanās rada emocionālu komfortu, līdzsvaru, apmierinājumu, brīvības u..
25 Sep Bērna fiziskās attīstības posmi
Laukumi 0 724
Vecāki parasti izjūt patiesu lepnumu, ja viņu bērns agrāk nekā citi bērni iemācās staigāt, runāt, sasiet kurpju auklas u.tml. Vai agrīnāka attīstība patiesi liecina, ka mazais cilvēks būs talantīgāks vai viņam būs augstāks intelekts? Varbūt par nākotni var spriest pēc kādām citām bērna uzvedības iez..
23 Sep Kāpelēšanas un rāpšanās vingrinājumu nozīme bērna attīstībā!
Laukumi 0 532
Vēlme būt augstāk par zemi ir ikvienam bērnam, bet, kāpjot augstākās vietās vecāki regulāri jautā: “Vai tas ir droši mūsu bērnam?”, “Vai bērns nesavainosies?”. Šis raksts ir veltīts kāpšanas pozitīvajai ietekmei uz bērnu attīstību.Kad bērni kāpj, viņi parasti to dara paši, būdami jauni, un mums n..
22 Sep Līdzsvara vingrinājumu nozīme bērna attīstībā
Laukumi 0 530
Līdzsvara vingrinājumu nozīme bērna attīstībāIr patīkami redzēt cilvēku ar raitu gaitu, staltu stāju, brīvām, atraisītām kustībām. Šāds cilvēks ir arī vairāk pārliecināts par sevi. Un visi vēlas izaudzināt vispusīgi attīstītus cilvēkus. Tomēr, pavērojot bērnus dažādās darbībās, kustībās un spēlēs,..
21 Sep Motivējiet bērnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm!
Laukumi 0 447
Motivējiet bērnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm!Fiziski aktīvs bērns ir līdzsvarots bērns!Reizē ar moderno tehnoloģiju attīstību un ienākšanu mūsu dzīvē, arvien vairāk jārunā par sportisko aktivitāšu nozīmi ikviena cilvēka ikdienā. Nav nekāds noslēpums, ka noturīgākie ieradumi veidojas, ja..
21 Dec Vienlaidus amortizējošs gumijas mulča segums
Laukumi 0 545
Kas ir gumijas mulča?Gumijas mulča kopā ar saistvielu (līmi) kopā veido bezšuvju izturīgu drošības segumu, kam turpmāk nebūs nepieciešama īpaša kopšana. Izmantojot otrreizēji pārstrādātu produkutu, kas reiz nonācis atkritumu poligonos,  gumijas mulča palīdz samazināt mūsu globālo oglekļa dioksīda ..
15 Jul Esot pastāvīgā kustībā un lēkājot uz batuta, jūs uzlabosiet asins cirkulāciju ķermenī
Laukumi 0 503
Valda uzskats, ka batuti ir domāti tikai bērniem, bet tie ir lieliska atrakcija kā bērniem, tā pieaugušajiem. Liela daļa vecāku pat nezina, cik efektīva ir batuta izmantošana ikdienas treniņos. Esot pastāvīgā kustībā, lēkājot uz batuta, jūs uzlabosiet asins cirkulāciju ķermenī, pastiprināsiet izturī..
14 Apr Sports un fitness brīvā dabā
Laukumi 0 830
Tik daudz iespēju vienā – Multi fitnes stacijā Jau iepriekšējos rakstos mēs, Laukumi.lv, esam apskatījuši, cik āra vingrošana ir veselīga, patīkama un, protams, izdevīga. Turpinot šo tēmu, vēlamies pievērst uzmanību, cik daudz alternatīvas piedāvā āra trenažieri. Šoreiz plašāk apskatīsim Multi fitne..
14 Mar Rūpēsimies par bērnu drošību kopā
Laukumi 0 1046
Pēdējos gados tiek ļoti aktīvi būvēti bērnu laukumi. Tas ir vērtējams ļoti atzinīgi no katras pašvaldības, uzņēmuma vai privātpersonas puses, kas rūpējas par bērniem un to izklaides iespējām, jo katra bērna sapnis ir rotaļu laukums pie mājas. Tās ir pirmās prieka sajūtas un uzvaras garša, kad ir i..
27 Feb Ergonomiskie āra trenažieri kā pilsētas dizaina elementi
Laukumi 0 654
Cemer misija ir būt soli priekšā sabiedrības vajadzībām un rūpēm par apkārtējo vidi. Uzņēmums šobrīd aug un attīstās, paplašina piedāvājumu un ievieš inovācijas, lai atkal no jauna patīkami pārsteigtu savus pakalpojuma un produkta lietotājus. Tas ir zīmols, kas augstu vērtē originalitāti apvienotu a..
13 Feb STREET BARBELL - tie ir unikāli profesionāla līmeņa āra trenažieri!!
Laukumi 0 633
Šoreiz mēs Laukumi.lv Jums pastāstīsim par augstas klases āra trenežieru ražotāju un izstrādātāju StreetBarbell, kas darba tirgū darbojas vairāk nekā 25 gadus. Ražoto produktu klāstā ir vairāk nekā 300 dažādu izstrādājumu, kas paredzēti izmantošanai ar svaru diskiem. Plašā pieredze sporta inventāra ..
18 Jan InterAtletika: Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir stiprināt tautas veselību!
Laukumi 0 537
InterAtletika – uzticams partneris ar 25 gadu pieredzi Turpinot rakstu sēriju par mūsu sadarbības partneriem, vēlamies pastāstīt par bērnu rotaļu laukumu un brīvdabas sporta aprīkojuma ražotāju no Ukrainas, uzņēmumu “Interatletika”.“Interatletika” ražo bērnu rotaļu laukumu aprīkojumu publiskajām..
20 Nov Visaugstākā kvalitāte un izcils dizains - uzņēmums Vinci piesaista klientus no visas pasaules
Laukumi 0 558
Turpinot rakstu sēriju par Laukumi.lv plašo piedāvājumu, turpināsim izzināt arī mūsu uzticamos sadarbības partnerus un to kāpēc tieši viņi ir labākie , un kāpēc tieši viņu produkciju piedāvājam mēs. Šoreiz ceļosim uz Poliju un iepazīsimies labāk ar mūsu ilgo un uzticamo partneri Vinci Group, kuru in..
30 Oct FUX - mēs pārdodam jūsu bērniem jautrību!
Laukumi 0 542
Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir uzticami un kvalitatīvi sadarbības partneri. Arī mēs savus sadarbības partnerus izvēlamies īpaši un atlasām tikai labākos. Jaunai nedēļai sākoties vēlamies Jūs iepazīstināt ar ļoti uzticamu, augstas kvalitātes sadarbības partneri-FUX. Kopš 1992. gada uzņēmums dar..
29 Oct Tagad rotaļu laukumi kļuvuši interesantāki un vilinošāki!
Laukumi 0 470
Šķēršļu takas Ja dzirdam vārdu savienojumu rotaļu laukums, tad noteikti uzreiz pirmās asociācijas ir ar šūpolēm, slidkalniņu un smilšu kasti, ne tā? Vairs nē! Mēs apgāzīsim stereotipus, kas sastopami it visur, pat rotaļu laukumos!Tagad rotaļu laukumi ir kas interesantāks un vilinošāks! Iep..
Showing 1 to 17 of 17 (1 Pages)
By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.