Preču grozs

LA SIESTA

Zīmols: LA SIESTA Preces kods: BRH18-13
Ērts, ūdens izturīgs kingsize šūpuļtīkls Brisa Sea Salt. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.        Parametri:Gultas platums: 180 cm;Auduma garums..
€117.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: BRH18-28
Ērts, ūdens izturīgs kingsize šūpuļtīkls.Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.        Parametri:Gultas platums: 180 cm;Auduma garums: 259 cm;Kopējais gar..
€117.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: BRH18-1
Ērts, ūdens izturīgs kingsize šūpuļtīkls. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.        Parametri:Gultas platums: 180 cm;Auduma garums: 260 cm;Kopēja..
€117.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: DOL21-28
Gaumīgs un pret dažādiem laika apstākļiem izturīgs ģimenes šūpuļkrēsls.Izgatavots Kolumbijā no izturīga, ātri žūstoša HamacTex® materiāla. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību. Augstas elastības materiāls padara to ļoti izturīgu.Integrētai..
€156.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: NAS16-19
Ātrai un ērtai šūpuļtīkla iekarināšanai - Nautico šūpuļtīkla statīvs, kas izgatavots no pulverkrāsota tērauda  un paredzēts LA SIESTA dubultā šūpuļtīklu pakarināšanai.Ātri uzstādot, šo statīvu ir ērti izmantot jebkur - izveidojiet savu oāzi, lai kur jūs dotos.Pulverkrāsotās tērauda caurules ir ..
€150.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: SKU MEA12-9
AprakstsComfort Hammock tērauda šūpuļkrēsla statīvs, kas pārklāts ar pulverkrāsojumu. Statīvs paredzēts standarta šūpuļtīkla krēslam, ar regulējamu augstumu. Ideāli piemērots gan iekštelpām, gan lietošanai ārā. Parametri:Garums: 130 cm;Platums: 115 cm;Augstums: 190 cm...
€305.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: CIH14-3
Caribeña Aqua Blue izturīgais šūpuļtīkls ar svītraino dizainu nodrošinās pagalmā lielisku atpūtu. Izgatavots Kolumbijā no tīras, augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, k..
€61.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: CIH14-7
Caribeña Purple izturīgais šūpuļtīkls ar svītraino dizainu nodrošinās lielisku atpūtu pagalmā. Izgatavots Kolumbijā no tīras, augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī..
€61.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: ORH14-3
Ērts vienvietīgais šūpuļtīkls Orquídea Lagoon. Izgatavots Kolumbijā no augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.Parametri:Gultas platums: 140 cm;Kopējais gar..
€72.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: ORH14-7
Ērts šūpuļtīkls Orquídea Purple - modernos un sapņainos purpura toņos lieliski papildinās jebkuru pagalmu.Izgatavots Kolumbijā no augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī ..
€72.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: SNH14-4
"Sonrisa Lime" viens no LA SIESTA populārajiem un izturīgajiem šūpuļtīkliem - miera un klusuma oāze ar spilgtām vasaras svītrām.Izgatavots Kolumbijā no izturīga, ātri žūstoša HamacTex® materiāla. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību. Pastip..
€72.00
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.