Preču grozs

Mūzikas instrumenti

Mūzikas instrumenti

Mūzikas instrumenti ir izstrādāti tā, lai sniegtu prieku un attīstītu ikviena radošumu un izdomu neatkarīgi no viņu muzikālajām spējām. Spēļu tehnika ir ļoti vienkārša, intuitīva un patīkama, kas veicina bērnus īstenot spontānus mūzikas eksperimentus. Lai eksperimentētu ar ritmu, skaņām un izpildījumu, ir iespējams uzstādīt daudzveidīgu instrumentu klāstu.

Instrumenti ir piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai baudītu brīvdabas mūziku.


Āra mūzikas instruments "Ksilofons" Āra mūzikas instruments "Ksilofons"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVFLATLOW-AL-WP
Mūzikas instruments KsilofonsIekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar plakaniem cauruļveida zvaniem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons. Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņiem 2gab. Metāla statņu augšdaļa nosegta ar gumijas uzlikām;Alumīnija caurulēm 8gab.;Au..
€0.00
Āra mūzikas instruments "Ksilofons" Āra mūzikas instruments "Ksilofons"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVTUBE-AL-WP
Iekārtas apraksts:Pulverkrāsota alumīnija konstrukcija;Paneļi izgatavoti no HDPE plāksnēm, izturīgi pret laikapstākļu iedarbību;Ksilofona caurles no alumīnja ar matētu apdari;Pamatkonstrukcijas augšdaļa nosegta ar gumijas uzlikām.Izmēri:Garums 994 mmPlatums 166 mmAugstums 1100 mmSvars 25kg..
€0.00
Āra mūzikas instruments "Ksilofons"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVTALL-AL-WP
Iekārtas apraksts:Pulverkrāsota alumīnija konstrukcija;Paneļi izgatavoti no HDPE plāksnēm, izturīgi pret laikapstākļu iedarbību;Instrumenta caurles no alumīnja ar matētu apdari;Pamatkonstrukcijas statņu augšdaļa nosegta ar gumijas uzlikām.Izmēri:Garums 1074 mmPlatums 170 mmAugstums 1400 mmSvars 39kg..
€0.00
Maracas panelis Maracas panelis
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVSPMA-AL-WP
Iekārtas apraksts:Alumīnija konstrukcija ar pulverkrāsojuma apdari;Paneļi izgatavoti no HDPE plāksnēm, izturīgi pret laikapstākļu iedarbību; 2 dažādām maraka skaņu iekārtām; Nerūsējoša tērauda gultņi;Pamatkonstrukcijas statņu augšdaļa nosegta ar gumijas uzlikām.Izmēri:Diametrs maraka iekār..
€0.00
Mūzikas instruments "Bungas" Mūzikas instruments "Bungas"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVTD-AL-WP
Iekārtas apraksts:Alumīnija konstrukcija ar pulverkrāsojuma apdari;Paneļi izgatavti no HDPE plāksnēm, izturīgi pret laikapstākļu iedarību;Instrumenta vidus no nerūsējošā tērauda ar matētu apdari;Izmēri:Cilindra diametrs 250 mm;Platums 410 mm;Garums 460 mm;Augstums 1019 mm;Svars 14kg...
€0.00
Mūzikas instruments "Bungu komplekts" Mūzikas instruments "Bungu komplekts"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVBOT-AL-WP
Iekārtas apraksts:Alumīnija konstrukcija ar pulverkrāsojuma apdari;Paneļi izgatavoti no HDPE plāksnēm, izturīgi pret laikapstākļu iedarbīu;Bungu daļa izgatavota no augsta blīvuma polietilēna.Izmēri:Cilindru apkārtmēri 250 mm; 201mm; 173 mmGarums 523 mm;Platums 578 mm;Augstums 864 mm;Svars 13.5kg...
€0.00
Mūzikas instruments "Marimba" Mūzikas instruments "Marimba"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVFLATLOW45-AL-WP
Mūzikas instruments "Marimba"Iekārtas aprakstsMarimba ir mūzikas instruments, kas pieder pie taustiņinstrumentu kategorijas. Tas sastāv no metāla cauruļu komplekta, kas rezonē ar maigu skaņu, bagātiem un harmoniskiem toņiem. Spēļu tehnika ir ļoti vienkārša un intuitīva.Iekārta sastāv no:Cinkota un p..
€0.00
Mūzikas instruments "Marimba" ar cauruļveida taustiņiem Mūzikas instruments "Marimba" ar cauruļveida taustiņiem
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVTUBE45-AL-WP
Mūzikas instruments "Marimba" ar cauruļveida taustiņiemIekārtas aprakstsMarimba ir mūzikas instruments, kas pieder pie taustiņinstrumentu kategorijas. Tas sastāv no metāla cauruļu komplekta, kas rezonē ar maigu skaņu, bagātiem un harmoniskiem toņiem. Spēļu tehnika ir ļoti vienkārša un intuitīva.Iekā..
€0.00
Mūzikas instruments "Skanīgie kausiņi" Mūzikas instruments "Skanīgie kausiņi"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVCAM8CH-AL-WP
Mūzikas instruments "Skanīgie kausiņi"Iekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar cauruļveida zvaniem ar bīdāmiem kausiņiem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons.  Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņiem 2gab. Metāla statņu augšdaļa nosegta ar gumijas uzlikām;Alumī..
€0.00
Mūzikas instruments "Virpulis"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVSRR-AL-WP
Mūzikas instruments "Virpulis"Iekārtas aprakstsMūzikas instruments ar rotējošu nerūsējoša tērauda cilindru, kas, to iegriežot, rada lietus skaņas. Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņiem 2gab.;Nerūsējoša tērauda cilindra konstrukcija 1gab.;Dekoratīvi sānu paneļi no augstas k..
€0.00
Mūzikas instruments "Zvani" Mūzikas instruments "Zvani"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVCAM5CH-AL-WP
Mūzikas instruments "Zvani"Iekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar cauruļveida zvaniem ar bīdāmiem kausiņiem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons.  Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņiem 2gab. Metāla statņu augšdaļa nosegta ar gumijas uzlikām;Alumīnija caurul..
€0.00
Mūzikas instruments "Zvanu koks" Mūzikas instruments "Zvanu koks"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVBT-AL-WP
Mūzikas instruments "Zvanu koks"Iekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar nerūsējoša tērauda zvārgulīšiem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons. Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņa 1gab.;Nerūsējoša tērauda zvani 3gab.;Augstas kvalitātes apkārtējās vides ietekmes izt..
€0.00
Mūzikas instruments "Zvanu kvartets" Mūzikas instruments "Zvanu kvartets"
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIECOCQ-WP
Mūzikas instruments "Zvanu kvartets"Iekārtas apraksts"Zvanu kvartets" ir vienots stends ar 4gab. zvaniņiem. Iekārta sastāv no:Konstrukcija no augstas kvalitātes HDPE plastikāta;Pie stenda piestiprināta instrumentāla vālīte 1gab.;Iekārta paredzēta betonēt zemē. Izmēri:Garums 207 mmPlatums 207 m..
€0.00
Piecu zvanu koks Piecu zvanu koks
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVB5T-AL-WP
Piecu zvanu koksIekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar matētiem nerūsējoša tērauda zvaniem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons un lieliska skaņas kvalitāte. Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņa 1gab.  Nerūsējoša tērauda, matēti muzikālie zvani 5gab.; ..
€0.00
Piecu zvanu panelis Piecu zvanu panelis
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIV5BP-AL-WP
Mūzikas instruments Piecu zvanu panelisIekārtas aprakstsZvanu panelī ir pieci dažāda izmēra matēti nerūsējošā tērauda zvani -  katrs ar savu skaņu, ko var atskaņot ar piestiprināto gumijas āmuru.Iekārta sastāv no:Cinkotiem un pulverkrāsota tērauda statņiem 2gab.; Nerūsējoša tērauda, matēti..
€0.00
Virtuozi muzikāli zvanu ziedi Virtuozi muzikāli zvanu ziedi
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVBF-AL-WP
Virtuozi muzikāli zvanu ziediIekārtas aprakstsMūzikas instruments padarīs spilgtāku jebkuru rotaļu laukumu gan ar pasakaini labu izskatu, gan skaisto skaņu. Zvaniņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda vērptajiem zvaniem ar augstas kvalitātes matētu apdari, un tie ir piestiprināti pie HDPE margrietiņ..
€0.00
Virtuozs muzikālais vērpšanas maraka koks Virtuozs muzikālais vērpšanas maraka koks
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVSPMAT-AL-WP
Virtuozs muzikālais vērpšanas maraka koksIekārtas aprakstsMaraka koka mūzikas instrumentam ir 3 krāsu kodētas bungas, kas piepildītas ar dažāda izmēra nerūsējošā tērauda lodītēm, lai sniegtu atšķirīgu skaņu no katras marakas. Bungas griežas uz nerūsējošā tērauda gultņiem, tāpēc tos ir viegli spēlēt...
€0.00
Virtuozs muzikāls liels zvanu koks  (augsti toņi) Virtuozs muzikāls liels zvanu koks  (augsti toņi)
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVLCTHI-AL-WP
Virtuozs muzikāls liels zvanu koks Iekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar cauruļveida zvaniem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons un lieliska skaņas kvalitāte. Pieejami augsti toņi.Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņa 1gab.  Alumīnija caurulēm 50mm 4ga..
€0.00
Virtuozs muzikāls liels zvanu koks (zemi toņi) Virtuozs muzikāls liels zvanu koks (zemi toņi)
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVLCTLW-AL-WP
Virtuozs muzikāls liels zvanu koks Iekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar cauruļveida zvaniem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons un lieliska skaņas kvalitāte. Pieejami zemi toņi.Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņa 1gab.  Alumīnija caurulēm 50mm 4gab...
€0.00
Virtuozs muzikāls milzu zvanu koks (augsti toņi) Virtuozs muzikāls milzu zvanu koks (augsti toņi)
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVGCTHI-AL-WP
Virtuozs muzikāls milzu zvanu koksIekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar cauruļveida zvaniem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons un lieliska skaņas kvalitāte. Pieejami  augsti toņi.Iekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņa 1gab.  Alumīnija caurulēm D75mm 2g..
€0.00
Virtuozs muzikāls milzu zvanu koks (zemi toņi) Virtuozs muzikāls milzu zvanu koks (zemi toņi)
Uz pasūtījuma
Preces kods: FIVGCTLW-AL-WP
Virtuozs muzikāls milzu zvanu koksIekārtas aprakstsIekārta aprīkota ar cauruļveida zvaniem, kuriem raksturīgs smalks nedalāmu toņu diapazons un lieliska skaņas kvalitāte. Pieejami zemi toņiIekārta sastāv no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda statņa 1gab.  Alumīnija caurulēm D75mm 2gab.; Aug..
€0.00
Rāda no 1 līdz 21 kopā 26 (Kopā lapu - 2)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.