Preču grozs

Šūpoļu sēdekļi un stiprinājumi

Šūpoļu sēdekļi un stiprinājumi

Šūpoļu sēdekļi un stiprinājumi

Zīmols: Vinci Play Preces kods: R6
AprakstsSēdeklis "Ligzda" - izgatavots no augstas kvalitātes armētām polipropilēna virvēm; Alumīnija pamatne; Izturīgs pret dažādiem laika apstākļiem.Vecums: no 3 līdz 12 gadu vecumam;Iekārta sertificēta w / EN standartiem: 1176-1: 2017...
€660.00
Zīmols: Vinci Play Preces kods: R1
AprakstsAugstas kvalitātes gumijas sēdeklis ar alumīnija karkasu. Komplektācijā kalibrēta nerūsējoša tērauda ķēde.  Izgatavots no cietas gumijas; Alumīnija pamatne; Izturīgs pret dažādiem laika apstākļiem...
€79.00
Zīmols: Vinci Play Preces kods: R2
Zīdaiņu krēsliņš no augstas izturības alumīnija konstrukcijas, pārklātas  gumiju, ar atzveltnes daļu un aizbīdnī priekšpusē.  Komplektācijā nerūsējoša tērauda ķēde.  Izgatavots no cietas gumijas; Alumīnija pamatne; Izturīgs pret dažādiem laika apstākļiem...
€160.00
Zīmols: Vinci Play Preces kods: R3
AprakstsGumijas šūpoļu sēdeklis. Izturīgs pret dažādiem laikapstākļiem. Komplektācijā nerūsējoša tērauda ķēde.  ..
€69.00
Zīmols: Vinci Play Preces kods: R5
AprakstsKrēsliņš no augstas izturības alumīnija plāksnes, pārklātas ar gumiju, ar atzveltnes daļu. Komplektācijā kalibrēta nerūsējoša tērauda ķēde.   Izgatavots no cietas gumijas; Alumīnija pamatne; Izturīgs pret dažādiem laika apstākļiem...
€99.00
Šūpole ligzda 100 Šūpole ligzda 100
Uz pasūtījuma
Zīmols: GoPlay Preces kods: SL100
Alumīnija konstrukcijas šūpoļu sēdekļa rāmis - Apaļš (D-100) pārklāts ar poliamīda virvēm- 1gab..
€545.00
Zīmols: GoPlay Preces kods: SL120
Diametrs - 120 cm..
€580.00
Preces kods: 4PU19-04A
6mm erūsējoša tērauda ķēdesKonstrukcija veidota tā, lai pasargātu bērnus no pirkstu savainošanasIzmēri 1,5m, 1,8 m, 2,00m..
€40.00
LLDPE plastmasas dubultais šūpoļu sēdeklis LLDPE plastmasas dubultais šūpoļu sēdeklis
Uz pasūtījuma
Zīmols: FUX System Preces kods: PZ.015
AprakstsPiemērots lietošanai publiskajos rotaļu laukumosRažots izmantojot jaunākās tehnoloģijas un modernākos materiālus, kas to padara izturīgu pret dažādu apkārtējās vides apstākļu nelabvēlīgo ietekmi, UV stariem Viegls, ērts un lietošanā drošs dizainsTriecienus samazinošs elements, izgatavot..
€570.00
LLDPE plastmasas šūpoļu sēdeklis
Ir noliktavā
Zīmols: FUX System Preces kods: PZ.005
Piemērots lietošanai publiskajos rotaļu laukumosRažots izmantojot jaunākās tehnoloģijas un modernākos materiālus, kas to padara izturīgu pret dažādu apkārtējās vides apstākļu nelabvēlīgo ietekmi, UV stariem Viegls, ērts un lietošanā drošs dizainsTriecienus samazinošs elements, izgatavots no EPD..
€179.00
Plastmasas bērnu šūpoļu sēdeklis Ligzda Plastmasas bērnu šūpoļu sēdeklis Ligzda
Uz pasūtījuma
Zīmols: FUX System Preces kods: PZ.027
Sēdeklis piemērots lietošanai publiskajos rotaļu laukumosSēdekļa ražošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un modernākie materiāli, kas padara to izturīgu pret dažādu atmosfēras apstākļu nelabvēlīgo ietekmi un UV stariem. Viegla, ērta un lietošanā droša konstrukcijaEPDM gumijas elements, kas sa..
€730.00
Plastmasas zīdaiņu šūpoļu sēdeklis PZ.024 Plastmasas zīdaiņu šūpoļu sēdeklis PZ.024
Ir noliktavā
Zīmols: FUX System Preces kods: PZ.024
Piemērots lietošanai publiskajos rotaļu laukumosSēdekļa ražošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un moderni materiāli, kas padara to izturīgu pret atmosfēras apstākļu nelabvēlīgo ietekmi un UV starojumuViegla, ērta un lietošanā droša  konstrukcijaGumijas elements triecienu samazināšanaiPieejam..
€270.00
Šūpoļu sēdeklītis bērniem ar īpašām vajadzībām Šūpoļu sēdeklītis bērniem ar īpašām vajadzībām
Uz pasūtījuma
Zīmols: FUX System Preces kods: PZ.028
Piemērots lietošanai publiskajos laukumosIzgatavots pēc jaunākajām tehnoloģijām, izmantojot modernākos materiālus, kas paara to izturīgu pret atmosfēras apstākļu nelabvēlīgo ietekmi un UV starojumuEPDM gumijas triecienus absorbējošs elements sēdekļa priekšpusēNerūsējošā tērauda skrūves, stiprinājumi..
€790.00
Rāda no 1 līdz 14 kopā 14 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.