Preču grozs

Vingrošanas un šķēršļu takas

Vingrošanas un šķēršļu takas

CLIMBOO sērija ietver aprīkojumu, kas attīsta bērnu fizisko sagatavotību un koordināciju, uzlabojot viņu motorikas prasmes. Kāpšanas un rāpšanās sienas ar dažādām grūtības pakāpēm stiprina muskuļus un māca bērnam koncentrēties un noturēt līdzsvaru. CLIMBOO sērijas iekārtas bērnu laukumā ir ideāla vieta, kur organizēt sacensības ar aizraujošiem fiziskiem izaicinājumiem, kas tajā pašā laikā nodrošina maksimālu drošību. 

Visi zina, kas ir šķēršļu takas. Latvijā ir izveidoti vairāki parki, kur šķēršļu takas ir iecienīts ģimeņu brīvā laika pavadīšanas veids. Tās ir piemērotas veselīga un aktīva dzīves veida piekritējiem, taču bērniem šādas aktivitātes vajadzētu piedāvāt biežāk nekā retu reizi brīvdienās. Tāpēc mūsdienās tiek ražotas šķēršļu takas, kas ir būvējamas publiskajos bērnu rotaļu laukumos un ir pieejamas jebkurā laikā. Mūsuprāt, tas ir fantastisks ieguldījums bērnu priekam un veselībai! Laukumi.lv piedāvājuma klāstā ir dažādu veidu, materiālu un dažādām vecuma grupām paredzētas šķēršļu takas. Takas trenē bērnu līdzsvaru, stabilitāti, satvērienu, kā arī palīdz viņiem attīstīt ķermeņa “motorikas” prasmes. Tas ir jautri, aizraujoši un galvenais - veselīgi! 

Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.