Preču grozs

KF sērija

KF sērija
Gurnu/sēžas muskuļu trenažieris KF807-S Gurnu/sēžas muskuļu trenažieris KF807-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF807-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris pietupieniem ar maināmu slodzi paredzēts kāju un sēžas muskulatūras attīstīšanai/stiprināšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam,..
€0.00
Kombinēts trenažieris ar hantelēm KF815
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF815
Iekārtas aprakstsSpēka trenažieris ar iebūvētām dažāda svara  hantelēm (10kg, 16kg un 24kg) visu muskuļu grupu attīstīšanai un stiprināšanai. Pretestības vingrinājumi ir vērsti uz muskuļu, locītavu attīstību un nostiprināšanu, koordinācijas uzlabošanu. Izmantojot hanteles un soliņu, iespējams v..
€0.00
Kombinēts trenažieris ar hantelēm KF815.1
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF815.1
Iekārtas aprakstsSpēka trenažieris ar iebūvētām dažāda svara  hantelēm (10kg, 16kg un 24kg) visu muskuļu grupu attīstīšanai un stiprināšanai. Pretestības vingrinājumi ir vērsti uz muskuļu, locītavu attīstību un nostiprināšanu, koordinācijas uzlabošanu. Izmantojot hanteles, iespējams veikt dažād..
€0.00
Kombinēts trenažieris rokām, pleciem, mugurai KF814-S Kombinēts trenažieris rokām, pleciem, mugurai KF814-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF814-S
Iekārtas apraksts:Kombinētais trenažieris paredzēts roku, plecu un muguras muskulatūras attīstīšanai un stiprināšanai. Vienā pusē trenažieris aprīkots ar pievilkšanās rokturiem un otrā pusē preses muskulatūras uzdevumu veikšanai. Trenažieri var lietot divi cilvēki vienlaicīgi.Apraksts:Pamata konstru..
€0.00
Roku muskulatūras trenažieris KF808-S Roku muskulatūras trenažieris KF808-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF808-S
Apraksts:Pamata konstrukcijas ir izgatavotas no cinkota tērauda;Divreiz krāsots rāmis. Dubultā krāsošana nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret dažādu apkārtējās vides apstākļu nelabvēlīgo ietekmi. Pirmais slānis - cinka gruntējums, otrais slānis - pulverkrāsa;Slodze maināma, pā..
€0.00
Trenažieris bicepsiem, stāvus KF810-S Trenažieris bicepsiem, stāvus KF810-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF810-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts bicepsu attīstīšanai un stiprināšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi, uz kuras atrodas skala no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam, gan pieredzējušam sportistam..
€0.00
Trenažieris celšanai uz augšu KF806 Trenažieris celšanai uz augšu KF806
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF806
Iekārtas apraksts:Trenažieris celšanai uz augšu paredzēts kāju, roku un preses muskulatūras attīstīšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam, gan pieredzējušam s..
€0.00
Trenažieris kājām, augšstilbiem un sēžas muskuļiem KF812-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF812-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris kājām, augšstilbiem un sēžas muskuļiem ar maināmu slodzi paredzēts augšstilbu un sēžas muskulatūras attīstīšanai un stiprināšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenaž..
€0.00
Trenažieris spiešanai ar kājām KKF803-S Trenažieris spiešanai ar kājām KKF803-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF803-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris spiešanai ar kājām paredzēts augšstilbu un preses muskulatūras attīstīšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam, gan pieredzējušam ..
€0.00
Trenažieris spiešanai uz augšu ar maināmu slodzi KF802-S Trenažieris spiešanai uz augšu ar maināmu slodzi KF802-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF802-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts krūšu un roku muskulatūras attīstīšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam, gan pieredzējušam sportistam. Iekārt..
€0.00
Trenažieris spiešanai uz augšu guļus KF801-S Trenažieris spiešanai uz augšu guļus KF801-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF801-S
Iekārtas aprakstsTrenažieris roku saliekšanai guļus paredzēts tricepsu un krūšu muskuļu attīstīšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi, uz kuras atrodas skala no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam, gan p..
€0.00
Trenažieris sviras vilkšana KF804-S Trenažieris sviras vilkšana KF804-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF804-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris sviras vilkšanai paredzēts muguras muskulatūras attīstīšanai, vienlaikus trenējot bicepsu un krūšu muskuļus. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots g..
€0.00
Trenažieris tricepsiem, sēdus KF811-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF811-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris paredzēts tricepsu, plecu, krūšu un jostas daļas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi, uz kuras atrodas skala no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan ..
€0.00
Trenažieris vilkšanai uz leju sēdus KF805-S Trenažieris vilkšanai uz leju sēdus KF805-S
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: KF805-S
Iekārtas apraksts:Trenažieris vilkšanai uz leju - paredzēts roku un muguras muskulatūras attīstīšanai. Slodzes sistēma tiek manuāli mainīta, pārvietojot svaru ripas pa sliedi skalā no 1 līdz 14, kas ļauj izvēlēties optimālo slodzi, lai trenažieris būtu piemērots gan iesācējam, gan pieredzējušam spor..
€0.00
Rāda no 1 līdz 14 kopā 14 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.