Preču grozs

SM sērijas trenažieri

SM sērijas trenažieri
Trenažieris vēdera presei - anatomiskais SM106 Trenažieris vēdera presei - anatomiskais SM106
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM106.1
Apraksts:Trenažieris vēdera preses muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.InterAtletika uzņēmums lielā mērā rūpējas par produkcijas kvalitāti. Tāpēc kons..
€0.00
Airēšanas trenažieris  SM135
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM135
Iekārtas apraksts:Trenažieris roku, plecu, muguras un kāju muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Iekārta veidota no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda..
€0.00
Āra trenažieris roku muskulatūrai SM129
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM129
Iekārtas apraksts:Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija; Slēgta tipa gultņi un bukses; Skrūvju un stiprinājuma vietas nosegtas ar plastmasas uzlikām; Rokturi – ar gumijotu pārklājumu; Stiprinājuma vieta pie pamatnes nosegta ar plastmasas uzliku; Cauruļu izmēri: pamata balsts - kvadr..
€0.00
Brīvdabas trenažieris "Zirdziņš" SM110
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM110
Trenažiera apraksts:Trenažieris kāju, gurnu un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai. Trenažieris veidots no:Cinkota un pulverkrāsota tērauda kons..
€0.00
Daudzfunkcionāls trenažieris krūšu un roku muskulatūrai SM101-102
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM101-102
Apraksts:Trenažieris roku, plecu, krūšu un muguras muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanaiSlēgta tipa gultņi un bukses. Cinkota un pulverkrāsota tēra..
€0.00
Slēpošanas trenažieris diviem SM144-T
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM144-T
Iekārtas apraksts:Trenažieris slēpošanas imitācijai ir paredzēts roku, plecu, krūšu, vēdera, kāju, sēžas un muguras muskulatūras attīstīšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai. Efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Cinkot..
€0.00
Trenažieris gurnu muskulatūrai - steperis SM126-136
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM126-136
Apraksts:Trenažieris kāju, gurnu un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcijaSlēgta tipa gultņi un bukse..
€0.00
Trenažieris kāju un sēžas muskulatūrai SM115
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM115
AprakstsTrenažieris kāju, gurnu un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.InterAtletika uzņēmums lielā mērā rūpējas par produkcijas kvalitāti. ..
€0.00
Velotrenažieris SM139
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM139
Ierīces apraksts:Trenažieris kāju, gurnu un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.InterAtletika uzņēmums lielā mērā rūpējas par produkcijas kvalit..
€0.00
Zviedru sienas ar pievilkšanās stieņiem SM112
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM112
Iekārtas aprksts: Trenažieris roku, plecu un muguras augšdaļas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija..
€0.00
Plecu trenažieris SM107
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM107
Iekārtas apraksts: Trenažieris plecu muskuļiem, paredzēts roku, plecu, krūšu muskulatūras attīstīšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija Slēgta tipa gultņi un bukses.Skrūvj..
€0.00
Trenažieris plecu muskuļiem SM108
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM108
Iekārtas apraksts: Trenažieris plecu muskuļiem, paredzēts roku, plecu, krūšu muskulatūras attīstīšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija Slēgta tipa gultņi un bukses.Skrūvj..
€0.00
Trenažieris "Taurenis" (dubultais) SM128
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM128
Iekārtas apraksts:Trenažieris roku, plecu, krūšu un muguras muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Slēgta tipa gultņi un bukses.Cinkota un pulverkrāsota ..
€0.00
Āra trenažieris krūšu muskulatūrai SM102
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM102
Iekārtas apraksts: Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija; Slēgta tipa gultņi un bukses; Skrūvju un stiprinājuma vietas nosegtas ar plastmasas uzlikām; Rokturi – gumijoti; Sēdekļi un to atzveltnes ir izgatavoti no augstas izturības PVC; Stiprinājuma vieta pie pamatnes nosegta ar plastm..
€0.00
Gurnu trenažieris diviem InterAtletika SM104
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM104
Apraksts:Trenažieris gurnu un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai.Trenažieris veidots no:Cinkotas un pulverkrāsotas tērauda konstrukcijas; ..
€0.00
Hiperekstenzijas trenažieris SM134
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM134
Apraksts:Trenažieris muguras un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanaiCinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija Skrūvju un stiprinājuma v..
€0.00
Kāju muskuļu trenažieris SM103
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM103
Iekārtas apraksts:Trenažieris kāju, gurnu un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanai Cinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija Cauruļu iz..
€0.00
Orbitrek eliptiskais trenažieris SM116
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM116
Apraksts:Trenažieris muguras, plecu, gurnu, kāju un sēžas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanaiCinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija ..
€0.00
Pievilkšanās stienis SM117
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM117
Iekārtas apraksts: Trenažieris roku, plecu un muguras augšdaļas muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanaiCinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukc..
€0.00
Statīvs vēdera muskulatūras trenēšanai SM125
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM125
Iekārtas aprakstsTrenažieris vēdera preses muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, efektīvs līdzeklis vispārējās fiziskās formas uzlabošanai, nepareizas stājas profilaksei un koriģēšanaiCinkota un pulverkrāsota tērauda konstrukcija Skrūvju un stiprināj..
€0.00
Steperis  SM136
Uz pasūtījuma
Zīmols: Inter Atletika Preces kods: SM136
Iekārtas apraksts:Steperi vienlaicīgi var izmantot 2 personas.. Unikāls āra spēka trenažiers ar patentētu svara regulēšanas sistēmu, kas ļauj pielāgot treniņa slodzi visu vecumu un dzimumu cilvēkiem.Iekārta veidota no cinkota, pulverkrāsota metāla.  Izmēri:Garums: 1352 mm Platums: 56..
€0.00
Rāda no 1 līdz 21 kopā 30 (Kopā lapu - 2)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.