Preču grozs

Soli un galdi

Soli un galdi

Piedāvātajā klāstā ir pieejamas gan koka, gan betona un arī tērauda mēbeles. Lielākoties koka furnitūra ir pieejama sarkankoka un tīkkoka krāsās, bet ir pieejamas arī citas krāsu alternatīvas. Savukārt parka mēbeles, kas ir ražotas no pulēta betona, vizuāli izskatās ļoti pievilcīgas un ir izturīgas pret vandālismu. Attiecībā uz dizaina veidiem - dažādās dizaina iespējas ir piemeklētas visām gaumēm. Plašā klāstā ir gan klasiski parka soli un galdi, gan arī oriģināli dizainētas un nestandarta formās veidotas mēbeles, kā piemēram - galds, kurā ir iebūvēts šaha laukums.

Parki ir atklāta un ikvienam brīvi pieejama vide, kas palīdz uzlabot kā ekonomisko, tā arī ekoloģisko situāciju pilsētā vai reģionā. Turpinot uzturēt un labiekārtot mūsu pašreizējo apkaimi un reģionālos parkus, mēs varam padarīt pilsētvidi ne tikai estētiski pievilcīgāku, bet arī veicināt tūrismu un pilsētas viesu pieaugumu.   


Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.