Preču grozs

Velo serviss/ Elektrisko velosipēdu uzlādes stacijas

Velo serviss/ Elektrisko velosipēdu uzlādes stacijas

Velosipēdu servisa stacijas, pumpis, uzgriežņu atslēgas, elektro uzlāde.

Elektrisko velosipēdu uzlādes stacija E-HUB Elektrisko velosipēdu uzlādes stacija E-HUB
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: E-HUB
Iekārtas apraksts:Elektrisko velosipēdu uzlādes stacija ir pielāgota izmantošanai sabiedriskās vietās gan iekštelpās, gan ārpus tām.Korpuss izgatavots no cinkota vai nerūsējoša tērauda ar pulverkrāsas vai termoplastikas pārklājumu.Ierīce paredzēta uzstādīšanai uz zemes.Elektrisko velosipēdu  uz..
€0.00
Velo remonta stacija ar elektrisko velosipēdu uzlādes moduli E-PRS-LV2 Velo remonta stacija ar elektrisko velosipēdu uzlādes moduli E-PRS-LV2
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: E-PRS-LV2
Iekārtas aprakstsPašapkalpošanās velosipēdu remonta stacija ir pielāgota izmantošanai sabiedriskās vietās.Korpuss izgatavots no cinkota vai nerūsējoša tērauda ar pulverkrāsas vai termoplastikas pārklājumu.Ierīce paredzēta uzstādīšanai uz zemes.Elektro velosipēdu un skrejriteņu uzlādes ierīce un metā..
€0.00
Velo remonta stacija E-PRS-SCANDIC Velo remonta stacija E-PRS-SCANDIC
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: E-PRS-SCANDIC
Iekārtas aprakstsIerīce pielāgota izmantošanai sabiedriskās vietās.Korpuss izgatavots no cinkota vai nerūsējoša tērauda ar pulverkrāsas vai termoplastikas pārklājumu.Ierīce paredzēta uzstādīšanai uz zemes.Elektro velosipēdu un skrejriteņu uzlādes ierīce un metāla elementi nostiprināmi ar drošības sk..
€0.00
Velo remonta stacija PRS-LV2 Velo remonta stacija PRS-LV2
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: PRS-LV2
Ielieciet logotipu pilnīgi bez maksas!Iekārtas aprakstsRemonta stacija PRS-LV2 ir pielāgota lietošanai publiskajā telpā. Korpuss ir izgatavots no bieza cinkota vai nerūsējoša tērauda ar pulverkrāsas vai termoplastikas pārklājumu. Ierīci var uzstādīt pie zemes vai sienas ar speciāliem enkuriem. Da..
€0.00
Velo remonta stacija PRS-SCANDIC ar durvīm Velo remonta stacija PRS-SCANDIC ar durvīm
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: PRS-SCANDIC
Iekārtas aprakstsSCANDIC ir jauna PRS-LV2 modeļa kompaktā versija. Šī stacija instrumentus var labāk aizsargāt pret bargiem laika apstākļiem vai zādzībām un vandālismam, pateicoties spējai uzstādīt durvis ar stiprām eņģēm, kas dod iespēju staciju aizslēgt. SCANDIC stacijai par papildus samaksu ir..
€0.00
Velo remonta stacija PRS-sV1 Velo remonta stacija PRS-sV1
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: PRS-sV1
Iekārtas aprakstsVelosipēdu remonta stacija PRS-sV 1 ir paredzēta lietošanai publiskās vietās. Korpuss ir izgatavots no bieza, cinkota tērauda vai nerūsējoša tērauda. Tas tiek pārklātss ar pulverkrāsu vai krāsots ar termoplastikas krāsu.Darbarīki piestiprināti pie nerūsējošā tērauda stiepļu trosē..
€0.00
Velo remonta stacija PRS-sV20 Velo remonta stacija PRS-sV20
Uz pasūtījuma
Zīmols: IBOMBO Preces kods: PRS-sV20
Iekārtas apraksts:Remonta stacija PRS-sV20 ir pielāgots lietošanai publiskās telpās. Šī modeļa priekšrocība ir mazais izmērs, kas to ļauj uzstādīt gandrīz jebkur. Korpusa konstrukcija ir izgatavota no cinkota vai nerūsējoša tērauda, kas tiek pārklāts ar pulverkrāsu vai krāsots ar termoplastikas k..
€0.00
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.