Preču grozs

Par mums


SIA "GOPLAY" LAUKUMI.LV

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu āra rotaļu kompleksu klāstu, sākot no tradicionālā rotaļlaukuma aprīkojuma un vingrošanas kompleksiem, kas īpaši izstrādāti, lai veicinātu bērna fizisko attīstību, līdz pat inovatīvām un netradicionālām rotaļu iekārtam. Plašajā produktu klāstā tiek piedāvāti arī āra trenažieri pieaugušajiem, parka furnitūra un zemes segums. Nepārtraukti attīstāmies un sekojam līdzi jaunākajām tendencēm, lai katram klientam tiktu piedāvāts labākais variants.

...

DROŠĪBA

Katrs rotaļu un sporta laukuma projekts, ko mēs esam uzstādījuši, atbilst Eiropas Savienības drošības standartiem, jo rotaļu laukumiem jābūt vietai, kur bērni rod laimi un prieku, nevis nobrāzumus un asaras. Lietotāju drošība ir vissvarīgākā, tāpēc mēs sadarbojamies tikai ar sertificētiem rotaļu iekārtu  ražotājiem pēc Eiropas Savienības noteikta standarta EN1176.

...  

KVALITĀTE

SIA “GoPlay” garantē augstu kvalitāti, pilnu servisu un individuālu pieeju katram klientam un objektam. Mums līdz šim ir uzticējušies vairāki uzņēmumi un pašvaldības, ir realizēti daudzi projekti, un mēs zinām, ka daudz vēl ir priekšā. Mūsu komanda strādā pie tā, lai ar klientiem tiktu veidotas ilgtermiņa attiecības, un esam pateicīgi, ka mums tiek uzticēts radīt šo prieka avotu bērniem un ne tikai, jo arī āra trenažieri pieaugušajiem ir labs ilgtermiņa ieguldījums tautas veselībā.
Vairāk par produkciju ir iespējams apskatīt mūsu pārstāvēto ražotāju mājas lapās:

https://vinci-play.com/

https://www.husson.eu/en/

https://www.cemer.com/en/

https://en.industriasagapito.com/

https://www.eurotramp.com/en/product-categories/

https://diso.interatletika.com/

http://streetbarbell.com/

Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.