Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.
Iepazīsties ar mūsu Konfidencialitātes politikas noteikumiem.

Piegāde un uzstādīšana


    PROJEKTA IDEJA

  Esiet laipni gaidīti mūsu biroja telpās Kalnciema ielā 40D, Rīgā, lai pārrunātu savas idejas un vēlmes ar mūsu zinošajiem projektu vadītājiem.  Konsultēsim  un ieteiksim labāko risinājumu, ņemot vēra mērķi, budžetu un teritorijas plānojumu.

  .........

   PIEGĀDE 

  Veicam preces piegādi visā Latvijā. Par piegādes izmaksām un laiku mēs ar Jums sazināsimies pēc pasūtījuma veikšanas. Ja prece atrodas mūsu noliktavā, tad piegāde notiek Jums vēlamā laikā un vietā, bet, ja prece ir jāpasūta no ražotāja, tad preces piegāde notiek 2 līdz 6 nedēļu laikā.

   UZSTĀDĪŠANA

  Uzstādīšana ir neatņemama būtiska sastāvdaļa, lai iekārta kalpotu ilgi, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību, lai darbi tiktu veikti kvalitatīvi.  Mūsu komanda ar vairāku gadu pieredzi veic rotaļu iekārtu, āra trenažieru un parka furnitūras montāžu. Lai rotaļāties varētu droši, nodrošinām rotaļu un sporta laukumus ar gumijas seguma  pārklājumu.  

  .............

   GARANTIJA 

  Mūsu garantija nav tikai līgums, bet gan apņemšanās, ka Jūs ari nākotnē būsiet apmierināts ar pirkumu. Mēs loti strādājam pie tā, lai ar saviem klientiem veidotu ilgtermiņa attiecības, kas tiek balstītas uz savstarpēju uzticību.