Preču grozs

Piegāde un uzstādīšana


    PROJEKTA IDEJA

  Esat laipni gaidīti mūsu biroja telpās Lapu iela 19, Rīgā, lai pārrunātu savas idejas un vēlmes ar mūsu zinošajiem projektu vadītājiem. Konsultēsim un ieteiksim labāko risinājumu, ņemot vērā mērķi, budžetu un teritorijas plānojumu.

  .........

   PIEGĀDE 

  Veicam preču piegādi visā Latvijā. Par piegādes izmaksām un laiku mēs ar Jums sazināsimies pēc pasūtījuma veikšanas. Ja prece atrodas mūsu noliktavā, tad piegāde notiek Jums vēlamā laikā un vietā, bet, ja prece ir jāpasūta no ražotāja, tad preces piegāde notiek 2 līdz 6 nedēļu laikā.

   UZSTĀDĪŠANA

  Uzstādīšana ir neatņemama un būtiska sastāvdaļa, lai iekārta kalpotu ilgi, tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību, lai darbi tiktu veikti kvalitatīvi. Mūsu komanda ar vairāku gadu pieredzi veic rotaļu iekārtu, āra trenažieru un parka furnitūras montāžu. Lai rotaļāties varētu droši, nodrošinām rotaļu un sporta laukumus ar gumijas seguma pārklājumu.  

  .............

   GARANTIJA 

  Mūsu garantija nav tikai līgums, bet gan apņemšanās, ka Jūs arī nākotnē būsiet apmierināts ar pirkumu. Mēs cenšamies strādāt tā, lai ar saviem klientiem veidotu ilgtermiņa attiecības, kas tiek balstītas uz savstarpēju uzticību.


  Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.