Preču grozs

Rotaļu kompleksi

Rotaļu kompleksi
"Springboro" spēļu tornis "Springboro" spēļu tornis
Populārs -7 %
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B0040014
Apraksts:Spēļu koka komplekss "Springboro" bērniem būs kā pasaku pils, kurā var izskrieties, izšūpoties un labi pavadīt laiku ar draugiem. Kompleksam ir lievenis un otrajā stāvā nojumīte. Zem torņa iespējams ierīkot smilšu kasti, tam ir plaša palodze ar soliņu un balkons. Koka spēļu kompleksā ietilp..
€1349.00 €1449.00
"Sunnydale" spēļu tornis "Sunnydale" spēļu tornis
Populārs
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B1808010
Apraksts:Sunnydale spēļu tornis ir lielisks rotaļu komplekss ar šūpolēm (2 gab.), kāpnēm ar klinšu kāpšanas sienas elementiem, slidkalniņu, smilšu kasti un krāsainu nojumi. Rotaļu kompleksā ir iestrādāta lete ar soliņu, kur bērni var ļauties fantāzijai un spēlēt dažādas spēles. Tas ir daudzfunk..
€670.00
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B1902329
Spēļu koka komplekss "Eagles Nest Elite" bērniem būs īsta pasaku valstība, tas ir daudzfunkcionāls un sastāv no vairākiem stāviem. Otrajā stāvā ir nojume ar jumtu un atsevišķu skatu torni, kas ir līmeni augstāk. Zem kompleksa iespējams ierīkot smilšu kasti. Komplektā ietilpst:Vienvietīgās šūpoles (2..
€4700.00
"Mount Triumph" Spēļu tornis "Mount Triumph" Spēļu tornis
Populārs
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B1701014
Apraksts:Spēļu koka komplekss Mount Triumph ir lieliski piemērots bērniem, kas jau ir izauguši no smilšu kastes. Koka spēļu kompleksā ietilpst divas vienvietīgās šūpoles, slidkalniņš, alpīnisma siena,  kāpnes, divi soli un galds ar virtuves aprīkojumu. Rotaļu komplekss ir aprīkots ar nojumi gan..
€1640.00
"Skyfort" spēļu tornis "Skyfort" spēļu tornis
-14 %
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B0006113
Apraksts:Koka rotaļu komplekss Skyfort bērniem būs īsta paradīze, jo tas daudzfunkcionāls un vairākos stāvos. Tam ir veranda,  nojumīte un lievenis. Zem torņa iespējams ierīkot smilšu kasti, tam ir uzkodu / aktivitāšu palodze ar soliņu, kas ļauj bērnu fantāzijai plaši strādāt un balkoniņš ar bi..
€2999.00 €3470.00
"Belmont" spēļu tornis "Belmont" spēļu tornis
Populārs -6 %
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B2001039
AprakstsSpēļu koka komplekss "Belmont" sevī ietver plašu rotaļu klāstu ar dažādiem spēļu elementiem. Spēļu tornim ir nojumīte, zem kuras iespējams ierīkot smilšu kasti.      Komplektā ietilpst:Šūpoles (2gab);Slidkalniņš;Soliņš;Palodze/galdiņš;Kāpnes, kas apvienotas ar klinšu..
€810.00 €865.00
Spēļu komplekss "Rotaļu namiņš" B2102323 Spēļu komplekss "Rotaļu namiņš" B2102323
Populārs
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B2102323
Rotaļu māja, pateicoties tās kompaktajam dizainam, ir lieliski piemērota jebkura izmēra pagalmam.Mājiņa ir aprīkota ar veramām durvīm un lieliem logiem, kā arī viļņveida slidkalniņu. Ieejas kāpnes ar platiem pakāpieniem nodrošina vieglu piekļuvi dažāda vecuma bērniem. Iekārta izgatavota no 100% cied..
€1100.00
"Buckley Hill" mazais spēļu tornis "Buckley Hill" mazais spēļu tornis
Uz pasūtījuma
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B2001046
Apraksts:''Buckley Hill'' spēļu tornis ir lieliska izvēle piemājas rotaļu kompleksam. Rotaļu komplekss būs lieliski piemērots pašiem mazākajiem, jo slidkalniņš ir vien metru augsts.  Zem spēļu torņa var ierīkot smilšu kasti.      Komplektā ietilpst:Šūpoles;Kāpnes;Klinšu..
€599.00
"Northbrook" spēļu tornis "Northbrook" spēļu tornis
Uz pasūtījuma
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B1808034
Apraksts:Spēļu koka komplekss Northbrook ir daudzfunkcionāls, tas sniegs bērniem daudz prieka un kustības. Tam ir veranda, nojumīte un lievenis. Zem torņa iespējams ierīkot smilšu kasti, tam ir palodze ar soliņu un balkons ar binokli. Koka spēļu komplektā ietilpst divas vienvietīgās šūpoles, sl..
€1090.00
"Atlantija" spēļu komplekss "Atlantija" spēļu komplekss
Uz pasūtījuma
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B1608016
Spēļu koka komplekss "Atlantija" ir pārpildīts ar funkcijām, un derēs pat mazās teritorijās. Tam ir lieliska augšējā mājiņa ar logiem un lievenis. Zem tā iespējams ierīkot smilšu kasti, kā arī tam ir uzkodu/aktivitāšu palodze, kas ļauj bērnu fantāzijai plaši strādāt. Komplektā ietilpst:Šūpoles (2 ga..
€1190.00
"Hill Crest" spēļu tornis "Hill Crest" spēļu tornis
SOLD OUT
Zīmols: Backyard Discovery Preces kods: B1808058
Spēļu koka komplekss "Hill Crest" būs lieliska vieta, kur rotaļāties un izkustēties. Tam ir veranda ar iestrādātiem soliņiem, nojume, balkons, lievenis un palodze/galdiņš. Zem torņa iespējams ierīkot smilšu kasti.Komplektā ietilpst:Vienvietīgās šūpoles (2gab);Divvietīgās šūpoles;Smilšu kaste;Kāpnes;..
€1999.00
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.