Preču grozs

Šūpuļtīkli

Šūpuļtīkli
Šūpuļtīkli un šūpuļkrēsli ir ideāli piemēroti gan iekštelpām, gan ārpus tām. Tie ir ērti, komfortabli un lieliski papildinās dārza vai dzīvojamās istabas  interjeru.
Lai tie ilgāk kalpotu, mēs iesakām tos mazgāt 30 ° C temperatūrā. Tāpat būtu ieteicams lietus un aukstā laikā tos noņemt nost.

Zīmols: LA SIESTA Preces kods: BRH18-13
Ērts, ūdens izturīgs kingsize šūpuļtīkls Brisa Sea Salt. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.        Parametri:Gultas platums: 180 cm;Auduma garums..
€117.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: BRH18-28
Ērts, ūdens izturīgs kingsize šūpuļtīkls.Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.        Parametri:Gultas platums: 180 cm;Auduma garums: 259 cm;Kopējais gar..
€117.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: BRH18-1
Ērts, ūdens izturīgs kingsize šūpuļtīkls. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.        Parametri:Gultas platums: 180 cm;Auduma garums: 260 cm;Kopēja..
€117.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: DOL21-28
Gaumīgs un pret dažādiem laika apstākļiem izturīgs ģimenes šūpuļkrēsls.Izgatavots Kolumbijā no izturīga, ātri žūstoša HamacTex® materiāla. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību. Augstas elastības materiāls padara to ļoti izturīgu.Integrētai..
€156.00
Preces kods: SUN.ELB.10500
DreamlinerPlus ir mūsu luksusa versija, lai sēdētu vai atpūstos jaunā relaksācijas dimensijā. Ar regulējamu slīpuma leņķi, šūpošanās pieredzi var mainīt tikai ar divu roku kustību, no darbvietas līdz ērtam TV dīvānam. Pateicoties daudzām gaumīgām krāsu kombinācijām, šis atpūtas krēsls perfekti ieder..
€585.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: NAS16-19
Ātrai un ērtai šūpuļtīkla iekarināšanai - Nautico šūpuļtīkla statīvs, kas izgatavots no pulverkrāsota tērauda  un paredzēts LA SIESTA dubultā šūpuļtīklu pakarināšanai.Ātri uzstādot, šo statīvu ir ērti izmantot jebkur - izveidojiet savu oāzi, lai kur jūs dotos.Pulverkrāsotās tērauda caurules ir ..
€150.00
DreamlinerStandard šūpoļu zvilnis (170x66 cm) DreamlinerStandard šūpoļu zvilnis (170x66 cm)
Uz pasūtījuma
Preces kods: SUB.L.115
Visas ģimenes šūpoļu zvilnis DreamlinerStandard ir mūsu ergonomiski izstrādātā atpūtas krēsla/atpūtas šūpoļu versija, tas garantē jums lielisku atpūtu. Izmantojot tikai divu roku kustību uz virves komplekta, jūs varat noregulēt šūpoļu leņķi, kādu vien vēlaties. Ideāli piemērots dažāda vecumu bērniem..
€330.00
Preces kods: SUN.XLB.10500
DreamlinerPlus XL šūpoļu zvilnis ir mūsu luksusa versija, lai sēdētu vai atpūstos jaunā relaksācijas dimensijā. Ar regulējamu slīpuma leņķi, šūpošanās pieredzi var mainīt tikai ar divu roku kustību, no darbvietas līdz ērtam TV dīvānam. Pateicoties daudzām gaumīgām krāsu kombinācijām, šis atpūtas..
€635.00
Preces kods: L.120
Šūpoles "Ligzda", kas perfekti piemērotas jebkurai vietai gan telpās, gan ārpus telpām. Dažādo krāsu toņi, toņu salikumi un īpašais dizains padara šīs šūpoles piemērotas ikvienam! Tās iederēsies un atsvaidzinās skatu jebkur, būs lieliski piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem!Šūpoļu virvei piemīt..
€210.00
Šūpoles Ligzda Šūpoles Ligzda
Ir noliktavā
Preces kods: L.100
Šūpoles "Ligzda", kas perfekti piemērotas jebkurai vietai gan telpās, gan ārpus telpām. Dažādo krāsu toņi, toņu salikumi, un īpašais dizains padara šīs šūpoles piemērotas ikvienam! Tās iederēsies un atsvaidzinās skatu jebkur, būs lieliski piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem!Šūpoļu virvei piemī..
€140.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: CIH14-3
Caribeña Aqua Blue izturīgais šūpuļtīkls ar svītraino dizainu nodrošinās pagalmā lielisku atpūtu. Izgatavots Kolumbijā no tīras, augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, k..
€61.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: CIH14-7
Caribeña Purple izturīgais šūpuļtīkls ar svītraino dizainu nodrošinās lielisku atpūtu pagalmā. Izgatavots Kolumbijā no tīras, augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī..
€61.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: ORH14-3
Ērts vienvietīgais šūpuļtīkls Orquídea Lagoon. Izgatavots Kolumbijā no augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību.Parametri:Gultas platums: 140 cm;Kopējais gar..
€72.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: ORH14-7
Ērts šūpuļtīkls Orquídea Purple - modernos un sapņainos purpura toņos lieliski papildinās jebkuru pagalmu.Izgatavots Kolumbijā no augstas kvalitātes kokvilnas. Pastiprinātā elastība padara materiālu ļoti izturīgu. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī ..
€72.00
Zīmols: LA SIESTA Preces kods: SNH14-4
"Sonrisa Lime" viens no LA SIESTA populārajiem un izturīgajiem šūpuļtīkliem - miera un klusuma oāze ar spilgtām vasaras svītrām.Izgatavots Kolumbijā no izturīga, ātri žūstoša HamacTex® materiāla. Lielais auklu skaits nodrošina optimālu svara sadalījumu un neticamu komfortu, kā arī izturību. Pastip..
€72.00
Rāda no 1 līdz 15 kopā 15 (Kopā lapu - 1)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.