Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.
Iepazīsties ar mūsu Konfidencialitātes politikas noteikumiem.
Jauns Spēle uz asfalta "Vāvere"

Spēle uz asfalta "Vāvere"

Apraksts

Spēles uz asfalta ir spēļu laukumi aktīvai bērnu izglītošanai. 

Ja rotaļu laukumu nepieciešams atsvaidzināt, krāsainie DecoMark marķējumi piedāvā ērtu, kvalitatīvu risinājumu. Dekoratīvās spēles aicina bērnus būt aktīviem un radošiem, piemēram, rotaļu spēles var būt jautrs un alternatīvs veids, kā iemācīties burtus vai skaitīt. Iespējas ir bezgalīgas.  Neatkarīgi no izvēlētās tēmas, jums nav jāuztraucas par drošības jautājumiem. Augstas kvalitātes materiāli samazina slidenu virsmu risku un padara to par drošu vietu bērnu rotaļām. Iepriekš sagatavots termoplastisks materiāls, kas izmantots DecoMark, ir veicis jutīguma testus saskaņā ar starptautiskajiem standartiem. DecoMark izmantotās krāsas ir organiskas, un materiāls neizdala videi kaitīgas vielas - tādejādi samazinot ādas problēmu un alerģisku reakciju risku.

Jaunie marķējumi ne tikai padara skolēnu starpbrīžus jautrākus, bet arī sniedz lielisku iespēju skolotājiem izvest klasi ārpusē, lai mācītos alternatīvi.

Izmēri:

  • Garums: 400 mm
  • Platums: 400 mm

Spēle uz asfalta "Vāvere"

  • Preces kods: 848244
  • Pieejamība: Ir pieejams

Cenas pieejamas reģistrētiem klientiem!

Ieiet

Spēle uz asfalta "Vāvere"