Preču grozs

Vinci Play

Atkritumu tvertne 0905-1
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0905-1
Iekārtas apraksts:Cinkota, pulverkrāsota tērauda caurules rāmis, ar perforētu atkritumu grozu; To iespējams sagāzt, lai atvieglotu iztukšošanu; Grozs nosegts ar dekoratīvu, izliektas formas jumtu, kas pasargā to no nokrišņiem; Urnu iespējams piestiprināt pie betona vai bruģa seguma, izmantojo..
€240.00
Atkritumu urna 0909
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 909
Iekārtas apraksts:Cinkota un/vai ar pulvera krāsu pārklāta tērauda konstrukcija;Paneļi gatavoti no atmosfēras apstākļu ietekmes izturīgām HDPE polietilēna plāksnēm.Iekārtas izmēri:Augstums: 0,79 m;Platums: 0,43 m;Tilpums: 17 l.Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājum..
€190.00
Atkritumu urna 0910
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 910
Iekārtas apraksts:Cinkota un/vai ar pulverkrāsu pārklāta tērauda konstrukcija;Paneļi gatavoti no nelabvēlīgu laika apstākļu izturīgām HDPE polietilēna plāksnēm.Iekārtas izmēri:Augstums: 0,73 m;Platums: 0,32 m;Tilpums: 17 l.Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!..
€190.00
Ātrās palīdzības mašīna WD1432 Ātrās palīdzības mašīna WD1432
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: WD1432
Tehniskā specifikācija tiks nosūtīta pēc klienta pieprasījuma!Rotaļu komplekss izveidots no:Impregnētiem, līmēta priedes koka statņiem; Skrūvju vietas nosegtas ar plastmasas uzlikām.Nerūsejošā tērauda norobežojošiem elementiem;Paneļi, interaktīvie elementi un jumti veidoti no HDPE plastikāta vai H..
€0.00
Atsperšūpoles "Aitiņa" 0609 Atsperšūpoles "Aitiņa" 0609
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0609
Iekārta veidota no: Augstas izturības cinkotas, krāsotas tērauda atsperes; Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas, kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm; Trīs slāņu HDPE paneļiem (ar aitas motīvu), kas stiprinās pie tērauda rāmja ar skrūvēm un leņķiem. Uz motī..
€0.00
Atsperšūpoles "Ātrās palīdzības mašīna" 0632 Atsperšūpoles "Ātrās palīdzības mašīna" 0632
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0632
Iekārtas apraksts: SPRING sērijas rotaļu iekārtas veidotas ar neatkārtojamu precizitāti, kas padara šīs atsperšūpoles ne tikai lietošanā drošas, bet arī vizuāli pievilcīgas. Dzīvīgās krāsas un pievilcīgais rotaļu elementu izskats pievilinās jebkuru mazo pētnieku; Iekārta veidota no:Tērauda atsp..
€0.00
Atsperšūpoles "Basketbola bumba" 0619 Atsperšūpoles "Basketbola bumba" 0619
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0619
Iekārtas apraksts: SPRING sērijas rotaļu iekārtas veidotas ar neatkārtojamu precizitāti, kas padara šīs atsperšūpoles ne tikai lietošanā drošas, bet arī vizuāli pievilcīgas. Dzīvīgās krāsas un pievilcīgais rotaļu elementu izskats pievilinās jebkuru mazo pētnieku; Iekārtas izturību nodrošina ..
€0.00
Atsperšūpoles "Bitīte" 0608-1 Atsperšūpoles "Bitīte" 0608-1
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0608-1
Atperšūpoles veidotas no:Augstas izturības cinkotas, pulvekrāsotas tērauda atsperes;Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas, kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm;Trīs slāņu HDPE paneļiem (ar bites motīvu), kas stiprinās pie tērauda rāmja ar skrūvēm un leņķiem;Rok..
€0.00
Atsperšūpoles "Bumba" 0617-1 Atsperšūpoles "Bumba" 0617-1
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0617-1
Iekārtas apraksts: SPRING sērijas rotaļu iekārtas veidotas ar neatkārtojamu precizitāti, kas padara šīs atsperu šūpoles ne tikai lietošanā drošas, bet arī vizuāli pievilcīgas. Dzīvīgās krāsas un pievilcīgais rotaļu elementu izskats pievilinās jebkuru mazo pētnieku; Iekārtas izturību nodrošin..
€0.00
Atsperšūpoles "Cālis" 0606 Atsperšūpoles "Cālis" 0606
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0606
Iekārtas apraksts:SPRING sērijas rotaļu iekārtas veidotas ar neatkārtojamu precizitāti, kas padara šīs atsperu šūpoles ne tikai lietošanā drošas, bet arī vizuāli pievilcīgas. Dzīvīgas krāsas un pievilcīgais rotaļu elementu izskats pievilinās jebkuru mazo pētnieku. Iekārtas izturību nodrošina atm..
€0.00
Atsperšūpoles "Čūska" 0652
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0652
Atsperšūpoles veidotas no:Augstas izturības, tērauda atsperes;Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas, kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm;Trīs slāņu HDPE paneļiem (ar čūskas motīvu), kas stiprinās pie tērauda rāmja;Roku un kāju balsti izgatavoti no cinkota..
€0.00
Atsperšūpoles "Ekskavators" 0633 Atsperšūpoles "Ekskavators" 0633
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0633
Apraksts:SPRING sērijas rotaļu iekārtas veidotas ar neatkārtojamu precizitāti, kas padara šīs atsperšūpoles ne tikai lietošanā drošas, bet arī vizuāli pievilcīgas. Dzīvīgas krāsas un pievilcīgais rotaļu elementu izskats pievilinās jebkuru mazo pētnieku. Iekārtas izturību nodrošina atmosfēras ..
€0.00
Atsperšūpoles "Ēzelītis" 0651
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0651
Iekārtas aprakstsAtsperšūpoles veidotas no:Augstas izturības 20mm cinkotas, krāsotas tērauda atsperes – 1gabCinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm – 2gabTrīs slāņu HDPE paneļiem (ēzeļa motīvu), kas stiprinās pie tērauda ..
€0.00
Atsperšūpoles "Futbola bumba" 0618 Atsperšūpoles "Futbola bumba" 0618
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0618
Iekārtas apraksts:Atsperšūpoles vienlaicīgi var lietot 4 personas vecumā no 3 līdz 14 gadiem, sēdvietas izgatavotas ziedlapiņas formā.Atbilst EN standartiem 1176-1: 2017.Iekārta sastāv no:Augstas izturības 20mm cinkotas, krāsotas tērauda atsperes; Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukci..
€0.00
Atsperšūpoles "Gliemezītis" 0615-1 Atsperšūpoles "Gliemezītis" 0615-1
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0615-1
Iekārta sastāv no:Augstas izturības cinkotas, krāsotas tērauda atsperes;Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja;Trīs slāņu HDPE paneļiem (ar gliemeža motīvu), kas stiprinās pie tērauda rāmja ar skrūvēm un leņķiem;Roku un kāju balsti izgatavoti no cinkota un krāsota tērauda;Skrūvju vietas nosegtas ar ..
€0.00
Atsperšūpoles "Gotiņa" 0616 Atsperšūpoles "Gotiņa" 0616
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0616
Iekārta sastāv no: Cinkota tērauda stiprinājuma kapsulas, betonējamas zemē 700mm dziļumā; Cinkotas, krāsotas augstas izturības un cietības tērauda atsperes ar stiprinājumu; Nerūsējošā tērauda pārliktņi, kas kalpo kā roku un kāju balsti; Trīs slāņu un trīs krāsu HDPE plākšņu sānu paneļi ar iefrēz..
€0.00
Atsperšūpoles "Helikopters un zemūdene" 0671 Atsperšūpoles "Helikopters un zemūdene" 0671
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0671
Iekārta sastāv no:Augstas izturības 20mm cinkotas, krāsotas tērauda atsperes;Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas, kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm;Trīs slāņu HDPE paneļiem, kas stiprinās pie tērauda rāmja;Roku un kāju balsti izgatavoti no cinkota un krāso..
€0.00
Atsperšūpoles "Ķeņgurs" 0653
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0653
Atsperšūpole sastāv no:Augstas izturības cinkotas, krāsotas tērauda atsperes;Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas, kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm;Trīs slāņu HDPE paneļiem (ar ķengura motīvu), kas stiprinās pie tērauda rāmja;Roku un kāju balsti izgatavoti..
€0.00
Atsperšūpoles "Labirints" 0621-1
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0621-1
Apraksts:SPRING sērijas rotaļu iekārtas veidotas ar neatkārtojamu precizitāti, kas padara šīs atsperu šūpoles ne tikai lietošanā drošas, bet arī vizuāli pievilcīgas. Dzīvīgas krāsas un pievilcīgais rotaļu elementu izskats pievilinās jebkuru mazo pētnieku. Iekārtas izturību nodrošina atmosfēras ietek..
€0.00
Atsperšūpoles "Lauva" 0654
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0654
Atsperšūpoles veidotas no:Augstas izturības cinkotas, krāsotas tērauda atsperes;Cinkota un pulverkrāsota tērauda rāmja konstrukcijas, kas stiprinās pie atsperes ar pastiprinātas cietības skrūvēm;Trīs slāņu HDPE paneļiem (ar lauvas motīvu), kas stiprinās pie tērauda rāmja; Roku un kāju balsti izgatav..
€0.00
Atsperšūpoles "Mocītis" 0603 Atsperšūpoles "Mocītis" 0603
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vinci Play Preces kods: 0603
Atsperšūpoles veidotas no: Cinkota tērauda stiprinājuma kapsulas, betonējamas zemē 700 mm betona masā; Cinkotas, pulverkrāsotas augstas izturības un cietības tērauda atsperes ar stiprinājumu; Cinkotiem, krāsota tērauda roku un kāju balsti, kas pārklāti ar gumijas pārklājumu; Atsperšūpoles i..
€0.00
Rāda no 1 līdz 21 kopā 669 (Kopā lapu - 32)
Lai nodrošinātu vislabāko If interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.